Miminko v prosinci 2021

Anonymní
3.4.21 15:52

Miminko v prosinci 2021

Ahoj, je tu už skupina se termínem porodu prosinec 2021? Nechci to vést :-D Na kalkulačce mi vyšel TP 10/12 (posl. MS 5/3). Tak kdo si ještě pořídil/pořídí vánoční dárek?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.4.21 21:09
@Anonymní píše:
Ahoj, je tu už skupina se termínem porodu prosinec 2021? Nechci to vést :-D Na kalkulačce mi vyšel TP 10/12 (posl. MS 5/3). Tak kdo si ještě pořídil/pořídí vánoční dárek?

Ahoj, dlouho jsem procitala diskuze a hledala právě snažení v březnu ale tam ta konverzace usla a dnes objevím tohle. S přítelem se snažíme nesnazime těžko říct jsme spolu 10 měsíců, on 2 děti 5 a 10let já dcera 15. Já si miminko přeji už snad od mých 30… uz mám
36. Jenže člověk míní, život mění. Přítel (31let) se této myslence nebránil, dokud nejde do tuhého :D :D :D meskani menstruace… :D :D :D
Spíme tedy spolu na ostro bez antikoncepce… tudíž každý měsíc čekám nečekám :lol:
PM jsem měla 1.3. Cyklus mám 32dni +- 1,2 dny
Dneska jsem 3 den zpoždění. Včera jsem dělala tt a negativní.
Nemám své typické PMS stavy jako bylo posledních 5 měsíců jen větší nebolestive prsa a občasná bolest v podbřišku. Druhý den se vyhrívám ve vaně jestli mrcha není jen někde sekla, ale vnitřně cítím že to vyšlo a já budu vytoužené embrijko mít už usazene…
Zítra jdu zkusit opět tt, netuším kdy byla ovulku ale plus minus od 14-20 dne cyklu. Tak třeba proto test neukazal.
Pokud bude zítra test pozitivní budeme mít TP přibližně stejný. Tak držím palce ať vše běží jak má…

• Citovat
  • Nahlásit
741
3.4.21 22:07

Ahojda skupinku už máme TP prosinec 2021 :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
dnes v 14:00

Ahoj, já se hlásím do klubu. Poslední menstruace 8.3. Takže termín porodu okolo 16 prosince ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat