MMS na gynekologické záněty

Anonymní
27.3.20 09:31

MMS na gynekologické záněty

Holky, nemáte některá zkušenost? Trochu se toho bojím, ale jsem už jinak zoufalá. Mám střídavě kvasinky, ureoplasmu, mykoplasmata a další bakterie, nepomohlo přeléčení ATB ani nic. Budu ráda za jakoukoliv zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1199
27.3.20 10:15

Chloritan sodný aneb MMS. Látka, která se používá mimo jiné k čištění bazénů.

Myslíš toto?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1315
28.3.20 14:40

Prosim te neblbni, MMS je naprosta hovadina, akorat si ublizis..
Prelec sebe i partnera a zapracuj na dlouhodobem posileni imunity..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
27.4.20 20:29

Prdlajs. Já slyšela, že zabírá. Ale spíš CDS. Ale osobně jsem nezkoušela. Jen na kloktání při bolesti v krku a fungovalo a na protorovou inhalaci a dezinfekci vzduchu. Rozhodně to není čistič bazénů :mrgreen: načti si nebo nakoukej nejaky videa na youtube a třeba vyzkoušej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
257
25.5.20 12:55
@Anonymní píše:
Holky, nemáte některá zkušenost? Trochu se toho bojím, ale jsem už jinak zoufalá. Mám střídavě kvasinky, ureoplasmu, mykoplasmata a další bakterie, nepomohlo přeléčení ATB ani nic. Budu ráda za jakoukoliv zkušenost.

Nemusíš se bát, pokud přesně dodržíš návod na použití. Použité látky navzájem spolu reagují, a výsledkem reakce je kuchyňská sůl a kysličník chlóru. Je to tentýž plyn, kterým se upravuje pitná voda, nebo sterilizují krevní konzervy v humánní medicíně. Ten kysličník je širokospektrální a likviduje plísně, bakterie, viry a ranná vývojová stadia vlasovců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
257
25.5.20 13:05
@edding400 píše:
Chloritan sodný aneb MMS. Látka, která se používá mimo jiné k čištění bazénů.Myslíš toto?

To jsi zase vyplodila nesmysl. Co tak uvést všechny složky, které vstupují do reakce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1199
25.5.20 17:30
@Koleník píše:
To jsi zase vyplodila nesmysl. Co tak uvést všechny složky, které vstupují do reakce?

Klidně je uved.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama