Mňoukání kocoura

Anonymní
5.1.20 12:22

Mnoukani kocoura

Ahojky jdu si k vam pro radu.. Nikde jsem nic konkretniho nenasla tak to zkousim tady… Mame doma cca pul rocniho kocoura (zatim nekastrovaneho) meli jsme vždycky pytel s piskem na wc kocour posledni dny tam zacal lezt a a z pytle vyhrabavat pisek… Schovali jsme ho jinam kam se nedostane a on od ty doby mnouka vkuse jak blazen a sedi pred tim místem kde jsme pisek schovali… Kdyz pytel vyndame tak k nemu prijde a zacne ho olizovat okusovat a lehne si k němu… Hlava nam to nebere ????zase kdyz ho schovame zacne opet jeho mnoukaci doba… Pritom svuj pisek v bedynce ma cisty jidlo a pitia taky…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

173
5.1.20 12:59

To je zajímavé :think: Máš nějakou nádobu do které můžeš písek přesypat a pytel vyhodit nejlépe mimo domov? Přijde mi to jako by ho něco lákalo na tom pytli, je papírový nebo plastový??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.1.20 13:02

@NickPaul je to zajimavy :mrgreen: pisek byl v papirovem pytly presypala jsem ho do igelitky ale stejně… Ted nastesti zalezl a spis tak aspoň chvilku je klid :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
173
5.1.20 13:07
@Anonymní píše:
@NickPaul je to zajimavy :mrgreen: pisek byl v papirovem pytly presypala jsem ho do igelitky ale stejně… Ted nastesti zalezl a spis tak aspoň chvilku je klid :roll:

Třeba byl někde uskladněný ten pytel s pískem a něčím načichl a kocoura to rajcovalo :mrgreen: Jinak si to nedokážu vysvětlit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.1.20 13:16

@NickPaul no on vcera totiz sedel na polstari a zadkem se na nem trasl jeste se me ptali deti co dela :lol: :lol: :lol: pak slezl a zacal se hned olizovat mezi nohama :lol: :lol: vim. Ze kocka kdyz to na ni prijde naka choutka ze se zakousne :mrgreen: ale on jen sedel a klepal se :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
13637
5.1.20 13:38

Pytel měli někde, kde jsou kočky a on je z toho nadržený

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.1.20 13:42

:lol: asi mu dam studenou sprchu aby ho to schladilo ty jeho hormony :grinning: no. Asi opravdu ta kastrace zacina horet :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
5.1.20 14:10

Já bych spíš tipla zánět močových cest, podle toho třásu a olizování. Kocour to měl to samé, pak začal čůrat jinde než na wc. Takže bych co nejdříve zašla na veterinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47809
5.1.20 14:43
@Anonymní píše: :lol: asi mu dam studenou sprchu aby ho to schladilo ty jeho hormony :grinning: no. Asi opravdu ta kastrace zacina horet :mrgreen:

Radeji ho co nejdriv objednej na kastraci. Tim udelas vetsi sluzbu.
Kocourovi bude lip.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47809
5.1.20 14:46
@smoule.koule píše:
Já bych spíš tipla zánět močových cest, podle toho třásu a olizování. Kocour to měl to samé, pak začal čůrat jinde než na wc. Takže bych co nejdříve zašla na veterinu.

Nas mel loni zanet moc. cest a je fakt, ze u curani zahraboval silene, vztekle. Pisek lital vsude. Sycel bolesti. Nastesti nas vet. vzala hned v nedeli prvni den problemu. Dala mu injekci, tablety a mel nejake dietni granule na mesic.
Ze Britaci na to trpi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.1.20 17:37

Neprijde mi ze by mel naky zdravotni problem spis to opravdu vypada na hormonalni :grinning: :grinning:pisek sem presypala pytel vyhodila a je zatim klid :potlesk: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
419
5.1.20 18:40

Můj kocour se taky mazlí a pytlem písku :D :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 20:29
@Anonymní píše:
Neprijde mi ze by mel naky zdravotni problem spis to opravdu vypada na hormonalni :grinning: :grinning:pisek sem presypala pytel vyhodila a je zatim klid :potlesk: :mrgreen:

Nám to tak taky nepřipadalo. Kocour měl zánět močáku, písek v moči, pak dostal záchvat. Svůj zánět močáku taky poznáš jen podle bolesti. Stejně jako iks dalších nemocí. Ale dělej jak myslíš. Já bych si byla radši jistá, že to není nemoc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama