Reklama

Mop na podlahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 13.07.10 19:52
mop na podlahu

ahoj, tak jsem měla 2roky mop na podlahu, takovou tu lištu a hadrem, ale dneska už to byla asi jeho poslední akce, protože mě zrezivěla ta trubka natolik, že je defakto rozlomenej. Takže si musím koupit novej, jakej máte vy a jak jste s ním spokojený? Hoďte nějaký tipy. Nejvíc mě štve, že ty náhradní hadry na něj jsou pomaly dražší jak ten mop, mě stál mop 300.díky za rady :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kacabus
Kelišová 6885 příspěvků 13.07.10 20:15

Ahoj.já mám mop značky DEDRA.stojí 349 kč a jsou tam k tomu 2hadry.jsou to sasanky.podívej se na www.dedra.cz :lol:

Brusek
Echt Kelišová 9940 příspěvků 177 inzerátů 13.07.10 20:21

já mám Twister od Leifheit a jsem moc spokojená. Hadry teda asi budou taky dražší, ale mám ho min. rok, jestli ne už dýl a ještě jsem je nekupovala, zatím stačilo vyprat-může se na 40°C v pračce.

céčko
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 13.07.10 20:38

Ahoj, tak já mám stejný mop ja píše BRUSEK. Je fakt super a hlavně se perfektně vyždíme a podlaha je za chvílku suchá. Doporučuji. Ale cena je kolem tisícovky. Ale jiný bych nechtěla.

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 13.07.10 20:42

Já mám mop s takovýma těma nopkama nebo jak to říct, nevím, jak se to jmenuje - stejný materiál, jak je tato rukavice
 http://www.flylady.net/…d_duster.jpg

Koupila jsem o za 100,– u Vietnamců, mívají ho občas i v Kauflandu. A je fakt parádní. Sice se musí máčet ruce ve vodě, což jsem původně nechtěla, ale fakt krásně stírá, sebere všecky chlupy a smítka a nenechává šmouhy. Dá se vyždímat skoro do sucha. Co jsme měli Leifheit, tak ten se může jít bodnout :mrgreen:

Brontik
Kelišová 7146 příspěvků 13.07.10 21:22

Ahoj,
já mám teď tento od Viledy http://www.zahrada-domacnost.cz/…pickou-tyci/ a jsem s ním rozhodně spokojenější, než s tím, co jsme měla předtím…

ZuzaM
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 13.07.10 21:24

Mám tento a líbí se mi, že jde dost vyždímat a moc podlahu nezamáčí. Ty vyměnitelné houby peru v pračce a vydrží docela dlouho.
 http://www.leifheit-shop.cz/…-l-akce.html

xangel87
Kelišová 6555 příspěvků 13.07.10 21:46

Mám stejnak jako Brontik ten od Viledy,prodávaj ho občas v Albertu, investice do celé sady ( mop, kýbl na něj a náhradní hadr) byla kolem 1000,–.Je super, hadr vždy hodím do pračky a je jak novej, ten náhradní jsem ještě ani po roce nepoužila a ještě dlouho asi nepoužiju.
S těma třásňovitejma jako je ten Twister (ne konkrétně s ním) mám hrozné zkušenosti, špínu to spíš jen roztíralo mi přišlo, třásně časem padaly, už nikdy víc.Ale to je o zkušenosti, já jí bohužel dobrou nemám…

Brontik
Kelišová 7146 příspěvků 13.07.10 21:55
ZuzaM píše:
Mám tento a líbí se mi, že jde dost vyždímat a moc podlahu nezamáčí. Ty vyměnitelné houby peru v pračce a vydrží docela dlouho.
http://www.leifheit-shop.cz/…-l-akce.html

Jo tak tento máme taky.
Ten co byl kupovaný cca před pěti lety ještě šel, ale pak přišel k úrazu, koupila jsem si nový a ta houba už byla jiná (hodně tvrdá) a nebylo to ono. To jsem si raděj hodila obyč. hadr na koště - bylo to efektivnější…
S tou Viledou jsem ale maximálně spokojená a vytírání mne teď i docela baví ;) :-)
Ještě doplním, že ten typ, co jsem dala před chvílí odkaz, se nechá ždímat i ručně, takže si nemusíš kupovat k tomu ten kýbl. Ale s kýblem je to lepší… (zkusila jsme si obojí…)

xangel87
Kelišová 6555 příspěvků 13.07.10 22:06
Brontik píše:

S tou Viledou jsem ale maximálně spokojená a vytírání mne teď i docela baví ;) :-)

Jj, přesně moje pocity, taky mě začlo bavit vytírání, zajede všude a díky té tyči se člověk nemusí ani moc ohýbat, otáčí se kam potřebuju…Jednou setřu a je klid, nenechává za sebou bordel.

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 14.07.10 13:36

díky za tipy, ten s těma snopkama- mám z něj strach, jestli to fakt nebude honit bordel sem tam, jednou jsem ho v obchodě už zkoumala, potom ten s tím kýblem, tak s ním jsem měla tu čest vytírat, ale hadr zůstával moc mokrej a na plovoucí by to asi nebylo vhodný, vytíralo se s ním jinak parádně, ale ta lišta je úzka a moc se s ním nadřu, mě by se líbilo kdyby to mělo lišty metr širokou a mělo to velkej záběr :mrgreen: nejvíc mě oslovil mop od tý Viledy, zkusím se po něm podívat, samozdřejmě by jsem byla ráda, kdyby mě na něj pasoval i hadr co mám doma, aby jsem ho ještě užila. Namáčení rukou mě nevadí, lepší jak tahat kýbl po bytě, jsem vychcaná a kýbl si nechám v umyvadle postavenej a vracím se hadr ždímat tam, bolí mě totiž dost záda a tak se pro něj nemusím zhýbat a ani ho casnovat, sice se víc nachodím, ale to mě nevadí, nohy mě nebolí :oops: budu ráda za každej tip :kytka:

Brontik
Kelišová 7146 příspěvků 14.07.10 14:07

Godenko,
k tomu od Viledy se ohýbat nemusíš (při ždímání v jejich kýbli…) a je i na plovoučky, proto jsem si ho pořizovala. V tom jejich ždímadle se nechá vyždívmat opravdu dobře a jednoduše. Jen kdybys ho kupovala, tak se koukni, abys vybrala typ vhodný na plovoučky. Měli jich tam víc typů a některé na tento typ podlah nebyly… (Kupovala jsem ho v Bauhausu…)

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 14.07.10 14:27

Goldenko, fakt to nic nehoní, je úplně nej. Říká to i moje mamka, která s ním vytírá denně, protože se u nich pohybují dva psi (takže chlupy + písek z pacek). Koneckonců za tu cenu bych se nebála ho zkusit :wink:

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 14.07.10 14:45

má pravdu zkusím ho a i ty hadry na něj jsou levný- u nás za 30 kč, ten co jsem měla teď byl hadr za 100

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 14.07.10 22:05

Tak dej pak vědět, jestli se ti líbil :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >