Mopování u robotického vysavače?

206
29.12.20 16:24

Mopování u robotického vysavače ?

Zdravím :) dostala jsem pod stromek robotický vysavač (Roomba 976) a trochu mne mrzí, že nemá funkci vytírání. Zvažuji výměnu. Mohu se zeptat těch z vás, které robotický vysavač mají, zda tuto funkci mopu využíváte? A případně jaký typ máte. Díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6096
29.12.20 16:29

@Agnes9 mám Roborock 5s max s mopovanim a na hladké podlahy to bohatě stačí. Ono hodně záleží, jak jsi náročná a jak velký nepořádek máte (zvířata, děti apod)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57222
29.12.20 16:35

@Agnes9 taky mám od Vánoc a včera mopoval :lol:
Ale já si ho vybírala sama a chtěla jsem to…
Má dvojitou nádobu, takže vysává a mopuje zároveň, nebo vyměním nádobu a jen vysává
Mám simbo x box 5 pro
A teda jsem ráda, že mám s vytíráním

Příspěvek upraven 29.12.20 v 16:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61742
29.12.20 16:36

Já dostala ilife v8 plus a paráda.. Rozhodně můžu doporučit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66007
29.12.20 17:00
@Agnes9 píše:
Zdravím :) dostala jsem pod stromek robotický vysavač (Roomba 976) a trochu mne mrzí, že nemá funkci vytírání. Zvažuji výměnu. Mohu se zeptat těch z vás, které robotický vysavač mají, zda tuto funkci mopu využíváte? A případně jaký typ máte. Díky :)

jo. JIný jsem nechtěla. Mám ted 2 dny Robzone Xcontrol. Záleží, co od toho čekáš. POkud dokonalý úklid por perfekcionistu, tak ne. POkud ohromnou úsporu času pro poměrně líného bordeláře, tak je to značka ideál.
Prostě to mopuje ( takže pokud počítáš, že to bude vytírat dokonale, vč. zaschlých fleků, tak ne). POkud čekáš, že to zamete bordel, setře prach a ostraní větší část nějaké špíny, tak značka ideál.
Vytírá to lépe, než naše ukrajinka v práci, vytírá to o něco lépe, než můj jedenáctiletý syn. Výhodou však je, že to nepindá, ikdyž to pošleš vytřít po šesté za den.
Takže já jsem spokojená. Moje matka by asi nebyla, pro úklidové maniaky, co chtějí mít dokonale čistý dům a budou to porovnávat s tím, jak to dokážou vytřít ony, to není správná volba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
29.12.20 17:06

@Lama Lama Tvoje recenze je naprosto boží :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
29.12.20 17:27

Mam Roborock 5max. Funkce vytírání používám, hlavně teď jako těhotná jsme to velice ocenila. Jsme maximálně spokojena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3307
29.12.20 17:33

Mám model Eta Felix. Vytira denně. Na koupelně to nejde poznat, se zaschlymi kapkami vody si neporadí a kuchyň budu taky vytírat sama. Ale na prach na tmavé podlaze to stačí a já jsem nadšená. Ale nejsem na uklid nijak pinktlich. Takže za mě mopování super :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat