Motani hlavy cely den

14.6.20 21:35

Motani hlavy cely den

Ahoj všem, měl to taky někdo? A popřípadě co jste dělali/léčili?
Za posledních cca 5-6 dni se mi motá hlava, od rána od vstavani až do večera než usnu. Jsem taková malatna i někdo. Nemám to komplet cely den, ale třeba půlku dne ano.
Predtim jsem to neměla (jen parkrat v tehotenstci), ale od porodu jsem už rok.. nekojim.
Vůbec nevím co by to mohlo byt, ale vzhledem k tomu ze mám doma roční dceru je to nepříjemný.
Denně piju cca 2 litry.
Díky za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26428
14.6.20 21:39
@Eminka-Jituska píše:
Ahoj všem, měl to taky někdo? A popřípadě co jste dělali/léčili?
Za posledních cca 5-6 dni se mi motá hlava, od rána od vstavani až do večera než usnu. Jsem taková malatna i někdo. Nemám to komplet cely den, ale třeba půlku dne ano.
Predtim jsem to neměla (jen parkrat v tehotenstci), ale od porodu jsem už rok.. nekojim.
Vůbec nevím co by to mohlo byt, ale vzhledem k tomu ze mám doma roční dceru je to nepříjemný.
Denně piju cca 2 litry.
Díky za odpovědi

Tlak, cukr v pořádku? Šla bych na prevenci k praktikovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.20 21:40

@Russet
Tlak mám dobrý, mám doma tlakoměr (velmi kvalitní) a většinou mám 125/75.
No asi budu muset zajít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3325
14.6.20 21:41

Může to být i anémie, zašla bych k dr, dřív než omdlis a doma malý dítě.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13870
14.6.20 21:54

V tomhle počasí to mám běžně, ale já mám nízký tlak.. Až se ochladí, zas mi bude hej.. Moje mamka to mívala taky, po třicítce se to prý začne lepsit.. Tak už odpocitavam :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
641
14.6.20 21:56

Může to teď být prostě vzduchem. Je vlhko, dusno, střídá se snad všechno počasí. Nedávno jsem četla, že to může být nedostatkem železa. Taky krční páteř, únava, něco s ušima a rovnováhou. Praktik nic nezjistí, rehabilitace pomůžou nárazově. :nevim: Je to běhání od čerta k ďáblu, ale třeba se ti to podaří vyřešit, já na lítání po doktorech nejsem, takže to zdařile ignoruju a snažím se nedělat moc prudké pohyby. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.20 22:21

@prejeta_zaba
Na železo mi brali krev asi před Půl rokem a bylo to v pohodě no…
ale jw pravda ze mám blokádu krční páteře a vyhrez plotynek a na žádné rehabilitace nechodím.
Do toho jsme koupili zahradu na komplet rekonstrukci, takže od 7 od rána do 7 večera makame hodně těžko. A do roho 13kilova dcera. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.20 22:24

@mackA159
Myslím si, ze anemie asi ne, je mi 25 a nikdy sem ji neměla a nejsem ani bledá. Nevím jak jinak se pozná.. ze by se zniceho nic objevila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jun
621
14.6.20 22:35

Já to měla od krční páteřee. Pomohlo to rozcvičit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.20 22:54

@jun
Také mám blokádu cele krční páteře a vyhrez plotynek.
Chodila jste někam na rehabilitace nebo jste cvičila doma?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1236
14.6.20 22:59

Teď jsem od minulého čtvrtka trpěla. Počasí a tlak se pořád měnily, ulevilo se mi až s dnešním deštěm. Čím jsem starší tím to naopak snáším hůř a jsem bohužel přesnější, než barometr. Případně ta krční páteř a náhlý příval fyzické práce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.20 23:06

@katyna1984
No já si říkám ze jako ve 25 letech :nevim:
U nás dneska žádný déšť bohužel pořad nebyl… cekame na to jak na smylovani.
Ještě jsem teď stávala brát nové léky, tak mě napadlo zda to nemůže byt i tím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jun
621
16.6.20 00:31

@Eminka-Jituska zkoušela jsem cviky z netu a pomohlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...