Možnosti ochrany před početím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 04:59
Možnosti ochrany před početím

Ahoj, mám nového přítele a jak se tak občas stává, moc se mu nelíbí kondom. Prášky ani tělísko určitě nechci, tak mě zajímá, jake mate zkušenosti s jinými možnostmi. :D On praktikoval hlavně přerušování, což ja se bojím.
Co jsem tak hledala, tak přichází v úvahu ještě pesar nebo třeba Pharmatex, ale u všeho jsou nějaké nevýhody. Proto mě zajimaji vaše zkušenosti, protože mi prijde, že pří opakovaném styku a střídání praktik, je asi nejlepši ten kondom, ale ráda bych mu vyšla vstříc. Co třeba pharmatex, kdyz už vim, že budeme na nějakou chvíli končit? Jak dlouho to vytéká a neni tedy možný např. oral?
Diky všem za zkušenosti a omlouvám se za anonymitu, ale ještě o něm nikdo neví a mam tu příbuzné…

Reakce:
me57h
Kecalka 241 příspěvků 24.04.19 07:02

Přerušování a jsem spokojená. Chlap je zručný a preejakulátu se nebojím.

Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 24.04.19 07:02

Tak u nového přítele bych trvala na tom kondomu, ono nejde jenom o ochranu před těhotenstvím, ale i před pohlavníma nemocema…

me57h
Kecalka 241 příspěvků 24.04.19 07:04
@Kriss Tina píše:
Tak u nového přítele bych trvala na tom kondomu, ono nejde jenom o ochranu před těhotenstvím, ale i před pohlavníma nemocema…

A důvěra je kde?? :think: :(

Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 24.04.19 07:08

@me57h jako u někoho koho znám chvíli? O důvěře to není, je to prostě opatrnost. Jestli je tvůj manžel, se kterým seš 20 let „zručný“ je to tvůj boj. Já už z přerušování otěhotněla 3× a to jenom z tzv kapicek lásky…

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 24.04.19 07:18
@me57h píše:
A důvěra je kde?? :think: :(

Důvěra jemu, všem jeho bývalým partnerkám a všem partnerům, které jeho partnerky měly před ním? Myslím, že i důvěra má své meze, zvlášť u panáčka, kterému se nelíbí používat kondom, takže je možné, že k tomu ukecal i ty své bývalé…

A přerušovaný sex opravdu není spolehlivá ochrana před početím v novém vztahu - to bych si lajsla tak maximálně ve chvíli, kdy by mi dítě vlastně nijak nevadilo.

7.straka
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 24.04.19 07:20

No, můj vlastní postoj… nový přítel odmítá kondom.. tak nazdar bazar. Kolik holek před tebou přefiknul na divoko? Těhotenství je to nejmenší.

Russet
Neúnavná pisatelka 15942 příspěvků 24.04.19 07:25
@Anonymní píše:
Ahoj, mám nového přítele a jak se tak občas stává, moc se mu nelíbí kondom. Prášky ani tělísko určitě nechci, tak mě zajímá, jake mate zkušenosti s jinými možnostmi. :D On praktikoval hlavně přerušování, což ja se bojím.
Co jsem tak hledala, tak přichází v úvahu ještě pesar nebo třeba Pharmatex, ale u všeho jsou nějaké nevýhody. Proto mě zajimaji vaše zkušenosti, protože mi prijde, že pří opakovaném styku a střídání praktik, je asi nejlepši ten kondom, ale ráda bych mu vyšla vstříc. Co třeba pharmatex, kdyz už vim, že budeme na nějakou chvíli končit? Jak dlouho to vytéká a neni tedy možný např. oral?
Diky všem za zkušenosti a omlouvám se za anonymitu, ale ještě o něm nikdo neví a mam tu příbuzné…

Pokud odmítá kondom, tak mu řekni, jak by se ti líbilo, kdybych otěhotněla. Existuje i nehormonální tělísko. Ale u nového chlapa bych striktně vyžadovala kondom.

lll14
Kecalka 204 příspěvků 24.04.19 07:55

Jsou i tenké kondomy. Divila by ses, jak časté jsou pohlavně přenosné nemoci, už jen kvůli tomu, že spousta holek má HA a na kondom prostě kašlou. Trvala bych na kondomu, jsou i tenké, za to riziko to nestojí. Jinak Pharmatex má celkem solidní účinnost, akorát globule se zavádí před stykem, což není úplně komfortní, a celkově se nesnese s intim mýdlem, takže na to pozor, případně pořádně přečti příbalový leták.

terynka006
Závislačka 3585 příspěvků 24.04.19 08:04

Já se přidávám k těm co si myslí že kondom je lepší teda hlavně ze začátku. Když jsem s chlapem začínala tak jsme používali kondom asi po půl roce jsme se stěhovali do jednoho bytu pak jsme oba zašli na testy a přestali ho používat. Hned zkraje bych nevěřila že je zdravý přece jen se zase tak dobře neznáme. U nás kdybysme nešli na testy bysme určitě kondom používali dál. Chlapovi věřím že mě nepodvadi a on věří mě ale taky jsme spolu už 8 let. A u nás je teda i jistota že jsme zdraví protože oba jsme dárci krve takže nás testují každý 3 měsíce :lol: :lol: :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 09:41

Choroby neřeším, nový je vztah, ale jinak se známe už delší dobu. Byl dlouho ženatý, tak proto ta nechuť ke kondomům…

Netopirek
Echt Kelišová 9298 příspěvků 24.04.19 09:44

Já mám pesar. Chce to trochu cviku, ale jinak dobrý.

Váš příspěvek
Reklama