MS Kaplická, Matěchova, Fillova

27
27.4.17 22:29

MS Kaplická, Matěchova, Fillova

Ahoj, rada bych se zeptala na zkusenosti se zminenymi skolkami. Dceri budou v cervnu tri roky, tak resime zapis. Zdaleka nejvice se nam libi Kaplicka, ale pani ucitelka na dni otevrenych dveri zminovala, ze maji velky naval a ze takto male deti moc sanci nemaji.. Dale se ohanela spadovosti podle ulic, kterou mi ale na urade Prahy 4 vyvratili - spadovost se tyka pouze ZS, pro MS je spadova cela Praha 4. Tak nevim, jetsli je to nejake jejich vlastni kriterium…
Dale jsme se byli podivat ve MS Matechova a MS Fillova. Ve Fillove maji hezci zahradu, v Matechove interiery a celkove mi tam prisly ucitelky a reditelka milejsi a sympatictejsi. V techto dvou skolkach nam davali velkou sanci na uspech.
Nejspis dame prihlasku do Kaplicke a Matechovy, ale rada bych slysela nejkou primou zkusenost, jak s prijmacim rizenim, tak se skolkami celkove. Dekuju moc!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

30.12.18 21:09

dobrý den, mohl byste mi, prosím, někdo napsat názor na MŠ Matěchovu? slyšela jsem, že se tam změnilo vedení (a asi i pár učitelek), tak jestli to byla dobrá změna. jak se chovají k dětem? jak se jim věnují, apod. díky moc za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.18 21:11

školka je v praze 4, díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.18 13:40

Opravdu nikdo, kdo by navštěvoval Matěchovu a mohl mi sdělit jak jsou spokojeni? prosím…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama