MŠ na Barrandově

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mizii
Nováček 1 příspěvek 06.05.19 14:56
MŠ na Barrandově

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo nějaké zkušenosti se školkami Lohniského a Kurandová? Podali jsme přihlášky do obou a nevím v případě přijetí kterou zvolit. Moc děkuji za názory

Reakce:
lucenka
Hvězda diskuse 35925 příspěvků 06.05.19 15:29

Kterou Lohniského myslíš, jsou totiž dvě. Kluk chodil do té blíž ke škole a byli jsme spokojení.

Tynkka
Ukecaná baba ;) 1568 příspěvků 07.05.19 11:18

Prvního syna (rok nar.2009) jsem měla ve školce Lohniského 830, blíž k základce a naprostá spokojenost. Všechny učitelky moc hodné, ředitelka vlastně celý personál super, školka pěkná, třídy rozdělené dle věku. Každý školní rok jsem byla smutná, že jde do jiné třídy a že bude mít jiné učitelky a v další třídě byly zase učitelky skvělé :)

Mladšího syna (2015) mi do Lohniského nevzali, mají tam opravdu nával a dostávají se tam spíš čtyřleté děti, dala jsem ho tedy do Kurandové a jsem příjemně překvapená. Další super školka, učitelky moc hodné, komunikativní, pro děti opravdu velký a bohatý program, třídy sice věkově spojené, ale jinak bezva.

Myslím, že obě varianty jsou bezva!

Váš příspěvek
Reklama