MS na dovolené/ tampon do vody

Anonymní
8.9.21 11:01

MS na dovolené/ tampon do vody

Zdravím, předem se omlouvám za blbý dotaz, je mi to trapné, ale nikdy sem s tamponem nebyla v bazénu či moři. Tudíž mám z toho trošku obavy. Všude sem četla že hned po koupání vyměnit, ale co vím tak na pláži není možnost si tampon vyměnit, WC je dost daleko. Můžu ho mít třeba 3 hodiny? Mám MS docela mírnou, nic hrozného a ještě beru Ascourit. Ale mám strach aby to nenacucalo vodu. Používám jen o. b. a v diskuzích tady sem četla že o. b. nikomu z vás nenacucal a vydržel několik hodin…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2092
8.9.21 11:04

Tak nemusíš ho měnit pokaždý co vylezeš z vody, ale ve chvíli, kdy budeš mít delší koupací pauzu, v aquaparku ho taky nebudeš měnit jen kvůli přechodu z bazénu do sauny a pak zase zpátky ;)
Jinak i když je na pláži wc dost daleko, když už na něj půjdeš, tak si vem tampon sebou a je to, já bych celý dopoledne bez záchodu třeba nedala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19565
8.9.21 11:07

Úplně v pohodě. Zvol klidně větší velikost a neměj obavy, já kolikrát měnila při slabé MS až po celém odpoledni koupání. Nebo mrkni, jestli by ti nevyhovoval menstruační kalíšek, ten natuty nic nenacucá a navíc pojme víc tekutiny, takže nemusíš měnit celý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.9.21 11:07

@Nickjmeno jedna se fakt cca o 2-3 hodiny. Nikdy sem na pláži nebyla déle. Jdu kolem 10 h. na pláž a před 13 h zpátky a odpoledne také tak nějak.( cca od 15 h do 17 h ). Takže jde mi fakt jen o tu dobu jinak je mi to jedno. Na tom místo jedu už po několikáté takže vím že WC je nějakých 400-500 m takže se projdete. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.9.21 11:10

@unuděná na kalíšek se zatím necítím. V květnu sem neprve začala s tampony a i z toho sem měla strach. :) mám v plánu určitě kalíšek do příštího léta se naučit používat, hodně ho chválí.

• Citovat
  • Nahlásit
2092
8.9.21 11:11
@Anonymní píše:
@Nickjmeno jedna se fakt cca o 2-3 hodiny. Nikdy sem na pláži nebyla déle. Jdu kolem 10 h. na pláž a před 13 h zpátky a odpoledne také tak nějak.( cca od 15 h do 17 h ). Takže jde mi fakt jen o tu dobu jinak je mi to jedno. Na tom místo jedu už po několikáté takže vím že WC je nějakých 400-500 m takže se projdete. :lol:

Normálně by se měl měnit co 4 hodiny a kolikrát se taky zapomene nebo není možnost si někam oběhnout a při slabý menstruaci to nic neudělá, když to není celej den, takže 2 - 3 hodiny bych byla úplně v klidu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19565
8.9.21 11:12
@Anonymní píše:
@unuděná na kalíšek se zatím necítím. V květnu sem neprve začala s tampony a i z toho sem měla strach. :) mám v plánu určitě kalíšek do příštího léta se naučit používat, hodně ho chválí.

Jo, je skvělej, zvlášť, pokud jsi hodně aktivní :palec: Ale ani ty tampony se nenacucají zvenku, neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.9.21 11:12

@Nickjmeno děkuji moc… Nebyla sem si jistá. Jak sem psala nikdy sem tampon ve vodě neměla.. Teď už budu klidná :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.9.21 11:13

@unuděná aktivní sem hodně. A vždycky jen tampon. Ale děkuji za tip na kalíšek,, až se vrátím ze zahraničí tak se po nějakém kouknu ;)

• Citovat
  • Nahlásit
24385
8.9.21 11:30

No mě se třeba pokaždé ve vodě nacuca a jak je nacucany, tak vyjíždí ven :D takže bych na to nespoléhala, že to po koupání vydrží 3 hodiny :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19565
8.9.21 11:33
@Kriss Tina píše:
No mě se třeba pokaždé ve vodě nacuca a jak je nacucany, tak vyjíždí ven :D takže bych na to nespoléhala, že to po koupání vydrží 3 hodiny :D

To ho máš špatně zavedený nebo máš ochablé svaly pánevního dna.. :think: Nebo skáčeš bomby? :mrgreen: :mrgreen: To dokáže udělat pěknej výplach :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24385
8.9.21 11:49

@unuděná ani jedno, zavedený na max kam dosáhnu, skákat neskákam a pánevní dno no jako po dětech, ale žádná hrůza :D nevím jak je to možné no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.9.21 11:49

@unuděná tak já skákat nebudu, ani nic jiného. Nejsem super plavec, jdu jen tam kde dosáhnu a skákani u mě nehrozí :lol:
Tak doufám že bude vše v pohodě

• Citovat
  • Nahlásit
33820
8.9.21 12:07
@unuděná píše:
Jo, je skvělej, zvlášť, pokud jsi hodně aktivní :palec: Ale ani ty tampony se nenacucají zvenku, neboj.

No, když bude ve vodě řádit, tak se nacucá. Ona frnda není vodotěsná. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19565
8.9.21 12:17
@Bábrdl píše:
No, když bude ve vodě řádit, tak se nacucá. Ona frnda není vodotěsná. :lol:

Tak ta moje asi je :mrgreen: :mrgreen: S tamponem klidně i do aquaparku a jen v opravdu extrémních podmínkách trochu nasál vodu zespoda (ale rozhodně ne celý) :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat