MS po 14-ti dnech?!??!

13496
14.12.08 10:33

MS po 14-ti dnech?!??!

Ahoj holky
mam takovy dotaz a treba to nektera z vas ma take tak.
Vzdy jsem mela ms pravidelnou a to i po porodu.Dneska me to ale vyvedlo z omylu protoze misto ovulace prisla ms.Prijde mi to dost brzy(po 14-ti dnech) a neni jen obycejne spineni(coz jsem parkrat mela) ale silna ms.
Je to normalni a mate to nektera take tak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
14.12.08 11:16

Já jsem to taky tak měla ne po porodu, ale po konizaci čípku - proč to je mi nedokázal určit ani gynekolog, bylo to tak jak píšeš jeden měsíc, pak měsíc normál, a pak asi dva měsíce za co 14 dní a musím to silně zaklepat, od té doby se to srovnalo. Taky jsem z toho byla pěkne vykulená, bylo do vloni zrovna tak před vánocema. Hledala jsem hodně na internetu, ale taky jsem žádné kloudné vysvětlení nenašla. Martina

• Nahlásit
  • Citovat
VERONIKA
14.12.08 11:40

Tami a nebereš náhodou Cerazette???
Já jsem měla po něm MS běžně v takových intervalech nabo ještě kratších, pak jsem špinila 14 dní a zase 3 týdny nic atd. atd.!

• Nahlásit
  • Citovat
13496
14.12.08 14:17

Verco HA neberu zadnou :(

Martino doufam ze u me to bude stejne jako u tebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
14.12.08 15:29

Tami tak to teda fakt nevím, ale snad se to brzo urovná a MS bude už pravidelní, asi to byl jen nějaký omyl!!!

• Nahlásit
  • Citovat
8440
14.12.08 15:34

Tami, mě se od porodu (dostala jsem to už 5.týden) MS hlásila pravidelně každých 18dní :evil: až doteď. Dneska jsem 33DC a nikde nic, jen občas něco jako lehké zašpinění :nevim:
HA taky žádnou neberu.
Tak doufám, že to jsou jen poblázněné hormony

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
14.12.08 19:53

Ahoj Tami. Já mám podobný problém. Před půl rokem jsem vy:,–(ila HA. Nejdřív menses nepřišla a pak začala chodit přesně po 15 dnech, ale spíš slabší následovaná výtokem. Před měsícem přišla konečně po 30 dnech, ale teď už zase po 15. I když už byla silnější :? Doufám, že se to brzy srovná… Doktor zatím nic zá:,–(ního nezjistil. Začala jsem měřit BT, mám strach, zda vůbec dochází k ovulaci. Moc tomu nenasvědčuje :( S přítelem se snažíme o mimi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama