Mucosolvan a Marťánci

25.10.17 22:09

Mucosolvan a Martanci

Ahoj, prosim o radu. Moje 2 roční dcera od včera začala papat 2× denně Marťánky sirup Imuno forte na posílení imunity, jelikož já marodím, tak aby to nedostala i ona. Jenže to vypadá, že už to chytla a je zahlenena.. Můžu ji dát Mucosolvan sirup na odhleneni, kdyz v 8 hodin vecer (dnes) měla ty Martanky?? Muze se to kombinovat? Dekuji predem za odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17749
25.10.17 22:20

@shadowofangels Martani jsou vitaminy, proc by vadily s leky? Syn to dlabe bez ohledu na jidlo, leky apod. Jeden denne a je spokojen - ma tedy uz bonbony, ale sirup jsem take nijk neresila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.17 22:27

@LindaPraha Tak super, já jsem se bála, aby toho nějak nebylo moc.. Diky moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24838
25.10.17 23:17

@shadowofangels Určitě kombinovat můžeš, tohle se tlouct nebude (upřímně ani na Marťánky nevěřím). Ale nevím, zda jsem pochopila dobře, ale ty chceš dávat Mucosolvan na odhlenění takhle na noc? Léky na odkašlávání max. do 17 hod, na noc už jenom něco na tlumení kašle (Ditustat, Levopron, Tussin apod.).
Pokud jsem otázku pochopila špatně, tak mě ignoruj 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.17 23:30

@fragola pochopila jste to dobře. Právě ona nikdy nemivala problem s Mucosolvanem na noc, spise rano to bylo i lepší.. Kaslem se nebudila a spinkala az do rana pripadne se vzbudila na mlicko a hned zase usnula.. :) a jinak moc děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama