Mudr. Ondřej Měšťák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucije28
Ukecaná baba ;) 1700 příspěvků 25.07.14 15:07
Mudr. Ondřej Měšťák

Ahoj, prosím o informaci, zda byl někdo na nějakém zákroku u Ondřeje Měšťáka :palec:. Pokud ano, tak jak na Vás zapůsobil, jaký názor na něj, jako na člověka máte, popř. jeho práci :lol:
Mám jít k němu na konzultaci, tak jsem zvědavá :D

Reakce:
Ekaterina
Kecalka 273 příspěvků 25.07.14 18:32

Byla jsem na operaci u MUDr. Kmenta, u MUDr. Mešťáka jsem pak byla na nějakém převazu a asi i na kontrole. Milý, profesionální, působil na mě dobře. Ale jako operatéra ho teda neznám.

Ladybird146
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 2 inzeráty 25.07.14 21:26

Ahoj, mam u nej v Esthe delane prsa, delal mi je sice Mudr Pross, ale u Mestaka jsem byla na KO a je to sice prijemnej, alw jinak slizskej deda, kterej kdyz jsem se svlekla, tak telefonival, cumel mi na prsa a jeste schvalne otevrel okno! Ale jestli tam jdes napr. s nosem a ne s odhalenym tělem tak snad ok.

Ekaterina
Kecalka 273 příspěvků 26.07.14 09:24
@Ladybird146 píše:
Ahoj, mam u nej v Esthe delane prsa, delal mi je sice Mudr Pross, ale u Mestaka jsem byla na KO a je to sice prijemnej, alw jinak slizskej deda, kterej kdyz jsem se svlekla, tak telefonival, cumel mi na prsa a jeste schvalne otevrel okno! Ale jestli tam jdes napr. s nosem a ne s odhalenym tělem tak snad ok.

Ale Ondřej Měšťák není slizkej děda, ale mladej kluk, to si asi pleteš s jeho otcem ;).

Ladybird146
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 2 inzeráty 26.07.14 16:33

Ahaa tak v tom pripade PARDON! :lol: tak to nemuzu soudit…ani radit :mavam:

lucije28
Ukecaná baba ;) 1700 příspěvků 27.07.14 08:33

Jeeee, to nikdo nebyl u mudr. Ondřeje Měšťáka na operaci?

Váš příspěvek
Reklama