MUdr. Rohlenová, zkušenosti

Anonymni
31.7.08 17:15

MUdr. Rohlenová

ahojky, chtěla bych se zeptat, máte některá zkušenosti s paní doktorkou Rohlenovou, z ordinace MUDr. Staré, na Slavíkově ul., v Praze? Díky moc za všechny poznatky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Werie
7.1.10 08:12

jsem spokojená

Ano k paní doktorce jsem přešla v těhotenství a neměla jsem s ní jediný problém!! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Dalu
20.10.10 12:17

Ano, k pani doktorce chodim a jsem s ni maximalne spokojena, takze jedine doporucuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
viletti
6.2.12 12:45

dobry den, taky jsem slysela ze je dobra, ale vubec nemuzu na webu sehnat na ni kontakt, nevite mi poradit?

dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
lilililili
1.8.12 02:39

Já u ní byla jednou a znovu bych nešla. Vlastně jsem chtěla jít, ale přestože jsem potřebovala jít akutně (v tu dobu právě zjištěné těhotenství, kdy jsem si nebyla jistá, zda je vše v pořádku, a také tím, jak se k tomu budu stavět nadále), řekli mi, že mám přijít minimálně za týden. Musela jsem potom kvůli potížím stejně druhý den na pohotovost jinam. Lékařce jsem se již neozvala a registrovala se jinde, nyní jsem spokojená.
Jinak přímý kontakt na netu asi nenajdete, já se o to pokoušela. Nicméně pracuje pod MUDr. Starou na Praze 2 (http://www. znamylekar. cz/alexandra-stara/gynekolog/praha-2).

Také si připravte „dobrovolný“ roční příspěvek asi 500Kč. Já řekla, že si to rozmyslím, že jsem ještě student a navíc jsem tam poprvé a dr. jsem ani neviděla, ovšem hned se ke mně sestra chovala ještě hůř. Ty nepříjemné sestry, které po vás chtějí přes celou čekárnu sdělovat detaily jsou jen třešničkou na dortu.

Doktorka je to fajn, byla příjemná a ochotná vše probrat, ale měla by si najít místo jinde, sem se člověk bojí objednat, natož přijít…

• Nahlásit
  • Citovat
viletti
1.8.12 08:42

Dekuji za informaci. ja uz si na ni kontakt sehnala a po tom ako jsem se asi na 5× dovolala mi sestra po „Dobry den, muzu se zeptat, na doporuceni“ hned skocila do reci ze nove pacienty neberou a ani neplanujou, byla neprijemna jak bolavy zub tak jsem to uz dal neresila a ted mam noveho gynekologa a jsem spokojena :)

• Nahlásit
  • Citovat
20
30.1.15 14:17

Chodím k paní doktorce Rohlenové od r. 2009 a nemůžu si stěžovat. Ani na sestry a nic z toho, co píše lilililili jsem nezažila. Vždycky byly milé, doktorka taky (když jsem u ní byla popré – jakože celkově poprvé na gyndě), tak mi popisovala podrobně vše, co bude dělat, takže jsem nebyla stresovaná. Detaily mi sděluje polohlasem u stolu, u kterého pacient sedí (v čekárně), přes celou ordinaci opravdu nikoli.

Že bylo potřeba jít na pohotovost krátce po návštěvě, mě mrzí, ale všechny komplikace se předvídat nedají (už se mi to taky stalo a problém rozhodně nebyl ze strany lékaře).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.18 10:57

Ultrazvuk u MUDr Rohlenové

Ahoj, má někdo zkušenost s ultrazvukem u paní doktorky? Má ho tam relativně nově ale říkala, že je starší, tak by mě zajímalo, jak je kvalitní. Jdu k dr. za týden kdy bych měla být 6+2tt tak abych věděla, jestli můžu očekávat, že vůbec něco uvidime :think: díky za jakýkoli komentář

• Nahlásit
  • Citovat
35
13.1.18 12:29

No ja tam loni videla vzdycky vsechno, takze bych byla v klidu:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.18 12:32

@Jutta
Díky moc za odpověď, tak to jsi mě uklidnila! Snad by už mohlo být vidět i srdíčko.. :think: jinak se zbláznil strachy do další kontroly.

• Nahlásit
  • Citovat
638
13.3.19 18:04

Ahoj, prosím, nevíte, zda paní doktorka Rohlenová stále pracuje v ordinaci ve Slavíkově ulici? A případně, zda aktuálně přibírá nové pacientky? Kdysi jsem k ní chodila, když ještě působila u nás v okresní nemocnici a byla vždy zlatíčko. Teď bych ráda změnila lékaře a našla jsem jí, ale bohužel ne zrovna moc aktuální odkazy.
Děkuju!!! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3988
17.3.19 10:41

@Jitule L. Ahoj, jj je pořád v Medistaru ve Slavíkově, ale jestli bere nové pacienty, nevím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
29.3.19 14:02

@Jitule L. Dobrý den, prosím Vás, nezjistila jste náhodou ohledně paní doktorky Rohlenové? :) A pokud už nebere pacientky ani na doporučení, nevěděla byste o někom, kdo je volný a dobrý? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
638
29.3.19 19:04

@dariag Dobrý den, zatím jsem tam nevolala. Dostala jsem tip na dva „skvělé, úžasné, dokonalé“ doktory, ale ani jeden už nebere. Pak přišly jiné věci k řešení a já tohle pustila k ledu. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama