Může být problém ve velkém penisu?

Anonymní
23.3.21 09:36

může být problém ve velkém penisu?

Zdravím, s přítelkyní máme problém v sexu, že a%t použijeme lubrikačního gelu kolik chceme, stejně to nepomůže a bolí to mě(uvnitř penisu) ona problém nemá protože vlhká je dostatečně, má někdo podobné zkušenosti? mám delší nádobí(nad dvacet) šířku nadprůměr nemám, a ona mi říkala, že s bývalými problém neměla, mě se to stávalo i u předešlé, může být problém ve velikosti penisu nebo vagíny nebo v něčem jiném? k doktorovi se stydím jít, s takovými věcmi jsme tam nikdy nechodil, nechápu to, tak díky moc za rady, jestli někdo neví

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
708
23.3.21 09:41

Já si myslí, že si přítelkyně brzo zvykne. Chce to jen čas. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1236
23.3.21 09:42

No jestli to bolí tebe, problém máš spíš ty a doktor by byl asi opravdu vhodný. Aspoň budeš mít klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1236
23.3.21 09:42

@meduzka23 Bolí to jeho, ne přítelkyni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 09:44
@meduzka23 píše:
Já si myslí, že si přítelkyně brzo zvykne. Chce to jen čas. ;)

právě mě, a proto to nechápu, vždy jsem slyšel rady že kdo maže ten jede, s lubrikáčem to maže jak po másle a stejně :nevim: nechápu

• Citovat
  • Nahlásit
7613

Už zase. Kolikrát se budeš ještě ptát? Už jsme ti 2× řekli, že s tím máš jít k doktorovi a říkám ti to i potřetí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747

Když tě to bolí uvnitř penisu, tak doktora zvaž, protože to může být infekce, co mě tak napadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 09:45
@Lulina999 píše:
No jestli to bolí tebe, problém máš spíš ty a doktor by byl asi opravdu vhodný. Aspoň budeš mít klid.

ono to není tak hrozné že bych vyloženě umíral, spíše mě to překvapuje a nevím zda má taky někdo takovou zkušenost jak ze strany mužů tak žen no, doktor až poslední fáze

• Citovat
  • Nahlásit
747
23.3.21 09:46
@JancaS84 píše:
Už zase. Kolikrát se budeš ještě ptát? Už jsme ti 2× řekli, že s tím máš jít k doktorovi a říkám ti to i potřetí.

Aha, takže komu není rady, tomu není pomoci. Tak to mě štve, že jsem plytvala čas na psaní předchozího příspěvku. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708

@Lulina999 Ano… Špatně jsem pochopila.

@Anonymní píše:
právě mě, a proto to nechápu, vždy jsem slyšel rady že kdo maže ten jede, s lubrikáčem to maže jak po másle a stejně :nevim: nechápu

Ono záleží dost i na typu lubrikantu. Jenže u tebe nebude problém s lubrikací, pokud tě to bolí tam uvnitř. To je na doktora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Anonymní píše:
ono to není tak hrozné že bych vyloženě umíral, spíše mě to překvapuje a nevím zda má taky někdo takovou zkušenost jak ze strany mužů tak žen no, doktor až poslední fáze

Z mých chlapů si nikdo na podobný problém nikdy nestěžoval. Nadprůměr všichni.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
@Uiii píše:
Když tě to bolí uvnitř penisu, tak doktora zvaž, protože to může být infekce, co mě tak napadá.

to nn, byl jsem na vyšetření močové trubice a zánět prý není, to bylo ale kvůli něčemu jinému, souviselo to nějak s ledvinam, a to je prý ok

• Citovat
  • Nahlásit
708
23.3.21 09:47

@Uiii Taky bych řekla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
23.3.21 09:47
@Anonymní píše:
ono to není tak hrozné že bych vyloženě umíral, spíše mě to překvapuje a nevím zda má taky někdo takovou zkušenost jak ze strany mužů tak žen no, doktor až poslední fáze

Tvl, doktor první fáze! Co si myslíš, že tady na emiminu jako vydiskutujeme..? Nemáme tvůj penis, nevíme jak tě to bolí a co s ním máš, ok to asi nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708
23.3.21 09:48
@Anonymní píše:
to nn, byl jsem na vyšetření močové trubice a zánět prý není, to bylo ale kvůli něčemu jinému, souviselo to nějak s ledvinam, a to je prý ok

No ono vyšetření jen z močové trubice asi nestačí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat