Intimní otázka - nadměrné pocení na intimních místech

Anonymní
21.3.21 22:06

Intimní otázka -pocení

Dobrý večer, omlouvám se za anonym, ale mám otázku intimního rázu.
Je mi 41 let mám mírně nad váhu no možná více 😜 154 cm a 79 kg. Bojují s tím. Přibrala jsem i tam dole a začalo mě trápit pocení mezi stydkými pysky a a dokonce od hráze je konečníku. Používám intimní pěnu bez parfému. Bavlněné spodní prádlo, koupel 3 krát denně. Volné oblečení. S Váhou bojují, ale marně užívám Ha a jím přiměřeně. Ha užívat musím pomáhá mi proti menstruačním problémů. Chápu že to dělá nad váha, ale není něco proti pocení tam dole? Stydím se zeptat v lékárně :(. Občas trpím na suchost a následné na praskání kůže. Možná je to i věkem nevím moje maminka šla do přechodu krátce po 40 roků myslím 47 nemohu se jí už zeptat :(. Děkuji za Vaše rady popřípadně zkušenosti děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31727
21.3.21 22:22

Fakt se potíš mezi pysky?! Já bych se být tebou omývala leda jednou denně (sprcha, ne koupel) a nosila bavlněné spoďáry a nepřiléhavé kalhoty.

A píseš jak tatar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22661
21.3.21 22:32

Koupel 3× denně je moc, vysušuješ zdravou mikroflóru,
a určitě se nemůžeš potit „tam dole“ - to je trochu blbost
sprchuj se 1× denně s intim. pěnou a 1× denně pouze hodně teplou vodou, možná ti omezení koupání pomůže od problémů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 22:44

Soucítim :oops: mám to od mala. Potim se teda hlavně mezi půlkama a to tak, že jak je mi trochu víc teplo, tak na židli zanechavam mokrou čárku :zed: světlé a jakékoliv jednobarevné kalhoty mimo černou jsou tabu. Nadváhu mam taky, ale měla jsem to ikdyž jsem zhubla (74/173). Já se teda celkově potim všude jak prase. Odhodlávam se zkusit nějaký pudr.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 22:44

@Russet No děkuji ti za informaci, ale podle tvé kritiky, že píší jako Tatar usuzují, že neumíš porozumět textu jelikož jsem psala, že nosím bavlněné spodní prádlo a volné oblečení. Tvůj věk a vyjadřování ( spoďáry ) ukazují na to, že slušná reakce ti nic neříká. Budeš hodně mladá. To tě, ale neomlouvá já se slušně zeptala.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 22:47
@stinga píše:
Koupel 3× denně je moc, vysušuješ zdravou mikroflóru,
a určitě se nemůžeš potit „tam dole“ - to je trochu blbost
sprchuj se 1× denně s intim. pěnou a 1× denně pouze hodně teplou vodou, možná ti omezení koupání pomůže od problémů

@stinga Děkuji opravdu se v těch místech potim. Je pravda asi, že s hygienou to možná přehráním, ale děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 22:50
@Anonymní píše:
Soucítim :oops: mám to od mala. Potim se teda hlavně mezi půlkama a to tak, že jak je mi trochu víc teplo, tak na židli zanechavam mokrou čárku :zed: světlé a jakékoliv jednobarevné kalhoty mimo černou jsou tabu. Nadváhu mam taky, ale měla jsem to ikdyž jsem zhubla (74/173). Já se teda celkově potim všude jak prase. Odhodlávam se zkusit nějaký pudr.

Děkuji tam se potim také. No je pravda, že se potím celkové bývám spojená jak na Sahaře. Užívám i jiné léky než Ha a bude to i tím. Ten pudr bych mohla také vyzkoušet. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
22661
21.3.21 22:50
@Anonymní píše:
Soucítim :oops: mám to od mala. Potim se teda hlavně mezi půlkama a to tak, že jak je mi trochu víc teplo, tak na židli zanechavam mokrou čárku :zed: světlé a jakékoliv jednobarevné kalhoty mimo černou jsou tabu. Nadváhu mam taky, ale měla jsem to ikdyž jsem zhubla (74/173). Já se teda celkově potim všude jak prase. Odhodlávam se zkusit nějaký pudr.

tak na to je pak lepší nosit sukně nebo šaty - ty partie potřebují větrat, a intimku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22661
21.3.21 22:51
@Anonymní píše:
@stinga Děkuji opravdu se v těch místech potim. Je pravda asi, že s hygienou to možná přehráním, ale děkuji

s hygienou to přeháníš určitě, to omezení koupání je rada mé gynekoložky a fakt to funguje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 22:55

@stinga Problém, je že sukně a šaty na sebe nevezmu. Moje pozadí je by se tak možná líbilo v Africe vs mám tlusté lýtka. No tři děti a přibývající věk možná i genetika zanechala na mém těle nehezké partie.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 22:56

@stinga Děkuji určitě omezím ;). Přeji hezký zbytek večera.

• Citovat
  • Nahlásit
22661
21.3.21 23:02
@Anonymní píše:
@stinga Problém, je že sukně a šaty na sebe nevezmu. Moje pozadí je by se tak možná líbilo v Africe vs mám tlusté lýtka. No tři děti a přibývající věk možná i genetika zanechala na mém těle nehezké partie.

fakt ty sukně zkus, pomůže to velice
a i silnější ženy nosí sukně a není to žádná hrůza, je to jen nezvyk, zkus nějaké delší pro začátek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31727
21.3.21 23:29
@Anonymní píše:
@Russet No děkuji ti za informaci, ale podle tvé kritiky, že píší jako Tatar usuzují, že neumíš porozumět textu jelikož jsem psala, že nosím bavlněné spodní prádlo a volné oblečení. Tvůj věk a vyjadřování ( spoďáry ) ukazují na to, že slušná reakce ti nic neříká. Budeš hodně mladá. To tě, ale neomlouvá já se slušně zeptala.

Jo, jsem úplná mladice. Textu jsem porozuměla, jen jsem napsala, co bych dělala já. Co na spoďárech neslušného?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.3.21 01:04

@stinga Bohužel sukně a šaty jsou ještě horší. Jakmile mám kůži na kůži, tak se potím ještě víc. Dodnes nezapomenu, jak jsem se v létě v narvanym autobusu modlila, ať už dojedeme na zastávku, protože mi po nohou stékaly čůrky potu až do bot. :roll: Zkoušela jsem to tenkrát řešit všemožně. Přes kožní až po homeopata. Výsledek 0.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.3.21 01:12
@Anonymní píše:
Děkuji tam se potim také. No je pravda, že se potím celkové bývám spojená jak na Sahaře. Užívám i jiné léky než Ha a bude to i tím. Ten pudr bych mohla také vyzkoušet. Děkuji
:hug: No nemyslím, že je to léky. Máš to od vždycky? Jedné rodinné známé začalo velké pocení s náznaky menopauzy (nevím tedy, kolik ti je).
Já to mám tedy spojeno i s psychikou. Jak jsem mezi lidmi, začnu se potit a stud mě žene k tomu, že se potim ještě víc. Furt si „nenápadně“ otírám potítcí se „knírek“ a na nose krůpěje potu. Nejbrutálnější jsou jakékoliv uzavřené prostory (z autobusů mám trauma), kde není ani náznak vánku. Tenkrát na kožním mi nabízeli botox, ale to bych se musela napíchat všude. Patlat se celá antiperspirantem mi taky nepřijde ok. Zhubnutí ani homeopatika mi nepomohly. Je to marný
  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat