Nepravidelná ms po porodu

Anonymní
20.3.21 00:41

Nepravidelná ms po porodu. Rady

Ahoj, jsem 4,5m po porodu. MS naskočila týden po 6nedeli. Od té doby po 31 dnech. Teď jsem to měla dostat v pondělí a stále nic. Pro jistotku test ale jak jsem čekala negativní. Mám řešit s dr nebo mám ještě počkat? Když si prohmatám čípek, tak je takový hodně kulatý a tvrdý. Spis mě přijde jako boule
Děkuji z rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7830
20.3.21 00:54

Já jsem řešila to samé, ale ms jsem už měla od té doby 4× a postupně se to srovnalo, řekla bych, že se to časem srovná, pokud si nemívala s nepravidelnou ms před porodem problém, tak by to mělo být časem v pohodě :)
Já rodila loni v září, poprvé, ještě před ms, tak asi týden před první ms, jsem 2 dny špinila, pak po týdnu ms a trvala tak nějak to bylo delší, určitě víc, než těch mých 6 dní, prostě nekonečný. Pak, až 31. prosince a trvala do 6. ledna, a to ještě, kdy už se mi to normálně sláblo, tak ten 4. den to zas trochu zesílilo. Takže i intenzita mi blbla. V únoru, 1.den špinění, pak 6 dní ms a zase ta intenzita různá. A teď posledně, jsem to měla už klasicky. Taky jsem se chtěla radit s gyndou, ale jelikož, se mi ms poslední posunula, tak mi to vycházelo na gyndu kontrolu, tak jsme to rušila. Jak teď půjdu, tak i když, už tohle řešit nemusím, tak se taky zeptám gyndy, jestli to tak bývá? Já bych řekla, že jo. Tak je to na tobě, taky se můžeš dr. zeptat, za to nic nedáš, schválně, co ti na to řekne. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7830
20.3.21 01:00

Jo a datum také posunutý ms jsem měla. První byla 21.11., 31.12., 3.2. a 7.3. Taky jsem dřív s tím problém neměla, tak předpokládám, jestli se mi to spravilo, že další měsíc v dubnu to dostanu cca 7.4. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 01:02

@sharunka03 já měla dostat v pondělí a furt nic. Jsem z toho celá rozhozená. 33dni od poslední ms

• Citovat
  • Nahlásit
7830
20.3.21 01:11
@Anonymní píše:
@sharunka03 já měla dostat v pondělí a furt nic. Jsem z toho celá rozhozená. 33dni od poslední ms

Tak to ještě jde, nejlepší pro tvůj klid ale budeš mít, když si zavoláš svoji gyndě a ona ti poradí. kdyby to mělo trvat nějak moc dlouho, tak ti můžou píchnout vyvolávačku a tím se ti ms spustí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1322
20.3.21 08:15

Taky mi to ze začátku trošku blblo, trvalo to tak půl roku, než se mi cyklus srovnal tak nějak jak byl před otěhotněním.
Jinak pokud kojíš, tak ti to můžou rozhodit i kojící hormony. Stačí dítě kojit častěji, nebo usilovněji pije a už je tam zpoždění :) K tomu třeba stres, nevyspání a je to tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.3.21 15:06

Ahoj, jsem za pár dní 8 měsíc po porodu. Ze začátku jsem měla ms dalo by se říct i pravidelnou. Jen v únoru jsem to dostala až po 32 dnech a tento měsíc je to dnes 37 dní a stále nic. Mudr jsem ještě nevolala. Nevím zda mám plasit nebo nemam :roll: A jestli je to takhle normální :nevim: Před porodem jsem to měla ukázkově pravidelný, tak tomu moc nerozumím. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7830
21.3.21 00:49

@Luciash257 Však já to před porodem měla taky pravidelný, takže jsem si říkala, že by to mohlo být tím porodem a i když nejsem vědma ani odborník, tak se na to zeptám svoji gyndy, jestli jsem si to myslela správně.
Záleží na tobě, jestli tomu chceš nechat ještě šanci, že to srovná a nebo si zavolat doktorce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7830
29.3.21 00:13

Tak gynda mi řekla, že když se kojí, tak cyklus může být rozhozený, ale jak se přestane, tak se upraví, což by u mně odpovídalo, už kojení dojíždím a ty poslední dva cykly už jsou podobné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat