Břišní operace u obézní, zkušenosti, péče

Anonymní
19.3.21 11:25

Brisni operace u obezni, zkusenosti, pece

Ahoj, cela mne brisni gyn. operace, rez bude shora dolu, jsem bohuzel na brise dost obezni, takze lze ocekavat potize. Cisar, kdyz jsem mela rez horizontalne niz, takze ne pres to bricho nad tim, se hojil dlouho, s komplikaci.

Mate nejake zkusenosti, tipy k peci? Vim, ze se bude pouzivat brisni pas, tak napr. cim jste ranu pri jeho pouziti kryly? Kdy jste ho vzdy pouzivaly? Zvlast pokud jeste byl dren nebo i pozdeji probihala sekrece. Pouzivaly jste napr. wobenzym? lekari tu rikali, ze ano, ale na netu se uvadi napr.,ze by se nemel uzivat, pokud je jeste dren, samozrejme. Jeste se na to zeptam, pochopitelne.
Prosim bez kritiky k vaze, samozrejme lituji, ale ted se s tim nic neudela.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.3.21 11:27

A ano, jsem z toho dost ve stresu, tak prosim ne „strasidelne“, ale nejak citlive :))

• Citovat
  • Nahlásit
32003
19.3.21 11:37
@Anonymní píše:
Ahoj, cela mne brisni gyn. operace, rez bude shora dolu, jsem bohuzel na brise dost obezni, takze lze ocekavat potize. Cisar, kdyz jsem mela rez horizontalne niz, takze ne pres to bricho nad tim, se hojil dlouho, s komplikaci.Mate nejake zkusenosti, tipy k peci? Vim, ze se bude pouzivat brisni pas, tak napr. cim jste ranu pri jeho pouziti kryly? Kdy jste ho vzdy pouzivaly? Zvlast pokud jeste byl dren nebo i pozdeji probihala sekrece. Pouzivaly jste napr. wobenzym? lekari tu rikali, ze ano, ale na netu se uvadi napr.,ze by se nemel uzivat, pokud je jeste dren, samozrejme. Jeste se na to zeptam, pochopitelne.
Prosim bez kritiky k vaze, samozrejme lituji, ale ted se s tim nic neudela.

A můžeš si vybrat samovstřebávácí steh? Nam radili sprchovat po cs studenou vodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 13:51

@Russet to urcite daji, vstrebavaci stehy, sprchovani mi uz zminoval doktor na indikacich k operaci, ze pry treba desetkrat denne sprchovat a fenovat

• Citovat
  • Nahlásit
32003
19.3.21 13:54
@Anonymní píše:
@Russet to urcite daji, vstrebavaci stehy, sprchovani mi uz zminoval doktor na indikacich k operaci, ze pry treba desetkrat denne sprchovat a fenovat

Nefénovala jsem. Jen jsem zlehka oťupala ručníkem. A jizva se hojila dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 05:14

@Russet Mam doporuceno pouziti brisniho pasu, ale na webu neni k dohledani blissi info k rezimu pouzivani. Treba toto by mne zajimalo, jestli se musi brat na kazde vstani nebo kdyz jdu za hygienou, tak se nebere (nebo bere a sundava az v koupelne). Cim si kryt do pasu oper.ranu, ktery bude hodne vysoka a muze byt i se sekreci delsi dobu. Jestli se muze lezet jen na zadech nebo nemusi. Jak se s tim cestovalo k dr, chodilo na wc, fo vany (nemame sprchac). :)) Vim, ze tohle se poresi po operaci na oddeleni, ale zajima me drive.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 05:15

Oprava - blizsi

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat