Bolesti při PCOS

19.3.21 02:49

Bolesti při PCOS

Zdravím,
chtěla bych se zeptat, zda se někdo nesetkal s bolestmi při PCOS. Je mi 21 let a s tímhle syndromem mě můj gynekolog seznámil přibližně před rokem. Zkráceně řečeno jsem odešla s jeho vysvětlením nespokojená a jeho hormonální nevyhovující antikoncepci jsem přestala užívat. Teď jsem bez menstruace 4 měsíce a začalo mě píchat v podbřišku. Většinou při nějakém pohybu a při zakašlání. K tomu mě bolí pánev, kyčle a taky mám už pár dní zvýšenou teplotu. Nevím, zda tyto symptomy spolu souvisí, ale setkali jste se s něčím podobným? Nebo mohou nastat nějaké potíže, když tento syndrom neřeším?
Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
517
21.3.21 09:52

@Viktorie99 Ahoj. Může to být cokoliv, ja mam taky pco, můžeš mit třeba cystu - proto ta bolest. Určitě bude lepší, zajet na gynekologii na ultrazvuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.3.21 15:07

@Lira123 Děkuji, dnes jsem byla. I malá cysta 3cm může bolet. Změna doktora se mi vyplatila, odcházím spokojená a po injekci na vyvolání menstruace. Uvidí se, zda mě nová antikoncepce srovná. Hezký den. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
517
22.3.21 15:39

@Viktorie99 Tak to je dobre, ono je určitě lepší nic nepodcenit a jít na vyvolavacku taky, pak se to v tom břiše všechno plní akorát 🤦‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat