Konizace - okolí Benešova

1147
21.3.21 12:15

Konizace - okolí Benešova

Zdravím holky,
mám takovou prosbu, respektive dotaz. Čeká mě konizace děložního čípku, bohužel mám 4. stupeň změn na čípku. Snažila jsem se to oddálit a vyřešit to všemožne alternativně, nepodařilo se a tak zákrok nejde nepodstoupit.
Hledám opravdu schopného a dobrého gynekologa v okolí Benešova - budu se tam stěhovat. Nemám děti, proto bych ráda, aby to byl někdo dobrý.
Můžete mi prosím někoho doporučit? Někoho kdo přibírá nové pacienty a kdyby to byl doktor se zkušenostmi s endometriózu, budu jen ráda. Ale není to podmínka.
Moc děkuji za tipy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4702
21.3.21 12:29

Neni přímo z Benešova a nevím jestli ještě bere nové pacientky, ale zkus https://www.gynekolog.cz/…rdinace.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1232
21.3.21 15:10

Ahoj, k odkazu na výše uvedeného pana doktora - popis odpovídá, že je to přímo bývalý primář z místního gynekologicko-porodnického nemocničního oddělení. Zažila jsem ho pouze na pohotovosti, když jsem byla těhotná s dcerou, a opravdu negativní zkušenost. Ale mám na mysli spíše lidské hledisko, gynekolog může být dobrý. Ale působí na mě jako řezník…
Jinak já chodím k Hirschovi (poliklinika Benešov), ale ten už odchází do důchodu a má místo sebe nějakou doktorku a u té jsem ještě nebyla.
Co vím, tak holky z okolí doporučují přímo doktory z místní nemocnice - Čech (rodil mě a výborný), Vlčková a Hlaváčková…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4702
21.3.21 15:35

Pan doktor je takové zavalité postavy působí jako řezník, ale vyšetření vždy ok a bez problémů, prvně jsme jej zažila v porodnici a pak, kdyz přebral ordinaci po mém původním lékaři a vždy vše bez problémů. Jinak v nemocnici je super MUDr. Vlckova

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1147
21.3.21 16:31

Upřímně se docela hodně bojím jít jen tak k někomu, bez předchozích recenzí.
Zažila jsem si kvůli endometriózy s gynekology své a teď s nálezem na čípku to není taky žádná sláva.
Dle mého nynějšího doktora můžu druhý den po konizaci do práce. Když jsem mu řekla, že jsem masérka tak to prý nevadí 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
21.3.21 17:03

MUDr. Matousek je fajn, ja u nej byla pri problemech po porodu. Moc nemluvil, ale takovy trochu brucoun, ale na moje otazky odpovedel, vse mi i vysvetlil. Hodne si v Bene chvali MUDr. Cecha, ten je primo v nemocnici. Jak zde byl zminovan MUDr. Hirsch, tak od toho jsem ja odesla, vadil mi jeho pristup, chovani a take sestra, ktera tam u nej drive byla. Presla jsem k MUDr. Obrovi do Cercan a jsem maximalne spokojena. Ale s tvou diagnózou jsem se nesetkala, takze rikam jen, ze Obr je za me fajn. Dostal me z nejhorsiho a obe deti jsem nakonec pocala prirozene, za coz jsem mu nesmirne vdecna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1147
21.3.21 20:04

@Ropetra moc děkuji za informace. Budu doufat, že se ještě někdo s nějakými tipy ozve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat