Může pes spát při světle?

8
14.9.21 19:55

Může pes spát při světle?

Dobrý večer, chci se zeptat. Pes začal chodit spát do obýváku, já se tam do pozna koukám na televizi a mám obavy, jestli mu to světlo neškodí. Je to fakt takový hrozně silné bílé světlo. Nevíte, jestli mu to neškodí? :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32752
14.9.21 19:58

@toffinka jakože pro tebe v pohodě a pro spícího psa to je škodlivé? Myslím, že ne ;) Zrovna nám psi chrápou v kuchyni při světle a vůbec jim to nevadí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25334
14.9.21 20:12

Tak vzhledem k tomu, že pes prospí většinu dne, tak mu světlo fakt vadit nebude :D pokud to přežiješ ty, tak pes taky, ono ani pro tebe asi nebude hrozně silné bílé světlo zrovna fajn, proc nemáš jiné světlo? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
14.9.21 20:16

@Kriss Tina to světlo jde od televize a je fakt silné, jen mám obavy, aby se mu nepoškodil zrak :lol:

Příspěvek upraven 14.09.21 v 20:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
14.9.21 20:18

@Fiducia no nevím, člověk je člověk a ne pes. Je to fakt silné světlo, i když je jen z televize :cert: Bojím se, aby se mu nějak nezhoršil zrak, ale asi fakt řeším prkotiny :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25334
14.9.21 20:22
@toffinka píše:
@Kriss Tina to světlo jde od televize a je fakt silné, jen mám obavy, aby se mu nepoškodil zrak :lol:Příspěvek upraven 14.09.21 v 20:20

Možná tomu nebudeš věřit, ale i na televizi se dá nastavit třeba jas, aby to tak nesvítilo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
14.9.21 20:23

@Kriss Tina fakt jo? :mrgreen: Tak mi prosím poraď :dance: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25334
14.9.21 20:36
@toffinka píše:
@Kriss Tina fakt jo? :mrgreen: Tak mi prosím poraď :dance: :lol:

Jak mám radit? nevím co máš za televizi, najdi si v ní prostě nastavení :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32752
14.9.21 20:41
@toffinka píše:
@Fiducia no nevím, člověk je člověk a ne pes. Je to fakt silné světlo, i když je jen z televize :cert: Bojím se, aby se mu nějak nezhoršil zrak, ale asi fakt řeším prkotiny :P

No právě. Je to světlo testovaný pro člověka, tak nemůže poškodit zrak psovi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15823
14.9.21 20:53
@toffinka píše:
@Fiducia no nevím, člověk je člověk a ne pes. Je to fakt silné světlo, i když je jen z televize :cert: Bojím se, aby se mu nějak nezhoršil zrak, ale asi fakt řeším prkotiny :P

Nastříkej obrazovku černou barvou a je po problémech… :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2289
14.9.21 21:15
@toffinka píše:

On spí s otevřenýma očima? :think: Nebo se bojíš, že se mu poškodí,. přestože je má zavřené? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2142
14.9.21 21:30

Když si tam sám lehne a spí (nejspíš chce být s tebou), tak asi mu to neva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54009
14.9.21 21:40

Já tady ted mám rozsvícenou lampičku a štěně spí a fakt chrápe :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
15.9.21 07:23

Hele, psovi to nic neudělá, kdyby mu to vadilo, tak tam nebude, ale tobě to možná něco poškozuje. Je na čase nečumět na hovadiny pozdě do noci a jít spát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat