Myčka a problém s tabletou

5286
27.5.16 13:00

Myčka a problém s tabletou

Ahoj holky už si nevím rady. Koupili jsme novou myčku na nádobí. Máme jí asi 14dni. A kdykoliv dám tabletu do přihrádky tak mi jí myčka nevezme. Přihrádka se ani neotevře a tableta po umytí je úplně celá. To samé i s přihrádkou na lestidlo. Zkoušela jsem vytrit do sucha, nádobí by překážet taky nemělo k otevření. Jsem akorát naštvaná nádobí je kolikrát flekate a já jí musím pustit znovu :roll: předtím jsme měli starou myčku a nikdy mi tohle nedělala. Měla jste některá stejný problém? Do prodejny se chystám jít až v úterý ať mi řeknou co s tím. Takhle teda ušetříme :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6235
27.5.16 13:03

@kacenka8 hmm, ta přihrádka by se měla při mycím programu sama otevřít, zajímavé :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
27.5.16 13:07

My hazem tablety vzdycky dolu pod kos rovnou do mycky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15291
27.5.16 13:08

Než poběžíš do prodejny, najdi návod a tam je většinou číslo na helplinku. Poradí ti tam a pokud by bylo třeba myčku reklamovat, stejně to budeš řešit přes ně. Nejspíš ti pošlou domů technika, aby závadu odstranil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5286
27.5.16 13:09

@Any83 pěkně mě to štve přihrádka jak na lestidlo tak na tabletu je po konci programu zcela zavřená a nedotknutelna :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32800
27.5.16 13:12
@kacenka8 píše:
@Any83 pěkně mě to štve přihrádka jak na lestidlo tak na tabletu je po konci programu zcela zavřená a nedotknutelna :pocitac:

co máš za myčku? přihrádka na leštidlo se mi tedy neotvírá jen když ji chci doplnit, ale tak to má být

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3064
27.5.16 13:15

@kacenka8 normálně na reklamaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5286
27.5.16 13:15

@Tom-Jerry je to značka Indesit ale ani to lestidlo si nevezme:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
330
27.5.16 13:16

U minulé myčky jsem si po koupi nevšimla, že všechny přihrádky, resp. děravé části, přelepené průsvitným plastikovým obalem (asi ochrana proti prachu či co) :mrgreen: Dřív než servis koukni, zda to zavíráš správně (něco tam mechanicky nebrání, třeba zacvaknutí na druhou stranu nebo tak), jestli jsou přihrádky opravdu propustné, a jukni i do navádu, vzadu bývají nejčastější závady a případně jak je řešit :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
27.5.16 13:18

Na lestidlo by zavrena byt mela, to se davkuje podobne jako sul pres otvor vedle nebo na dvirkach lestidla. Aspon vetsina co jsem videla to tak ma. A neni na tech tabletovych pojistka? Rucne to otevrit jde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5286
27.5.16 13:20

@hannicka ano ručně to jde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
233
27.5.16 13:24

@kacenka8
a proč to už dávno nemáš vyreklamované? Koupíš novou věc která nefunguje, dva týdny v ní neúspěšně myješ nádobí, a pak se radíš na internetu, jako by ti to tu někdo mohl opravit myšlenkou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
27.5.16 13:25

Zkus poradne procist navod, paklize na to neprijdes, tak hazej tablety rovnou do mycky, aspon budes mit nadobi umyte, nez se to vyresi ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5286
27.5.16 13:28

@Moni85 ptala jsem se kvůli tomu zda nemá někdo stejnou zkušenost. Třeba měl někdo stejný problém který se vyřešil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
27.5.16 13:32
@Moni85 píše:
@kacenka8 … pak se radíš na internetu, jako by ti to tu někdo mohl opravit myšlenkou :nevim:

Od toho diskuze snad jsou ne? Furt lepsi nejaka rada nez jen kritika..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama