Mykóza a zánět

Anonymní
19.9.19 06:58

Mykoza a zanet

Ahoj. Potrebovala bych radu, zkušenosti… po 5 denním snažení se mi objevilo pálení pochvy bez vytoku, ale s pálením při curani, hlavně domoceni. Mam ji i podle mě trochu nateklou. Sex byl poslední dva dny zpět a ja jsem úplně hotova, protože už tři roky jsem se zdárně vyhýbala dřívějším částym zánětům a mykozam. Teď jsem si nevsimla ani vytoku a svědění před.
Sedím už tři hodiny na wc, piju caje, lichorerisnici, blokurimu a probiotika… a nemuzu vydrzet rezanim a pálením. Nebolí mě zada, břicho, nemám teplotu, necuram krev. Proste jako kdyby ni někdo otevřenou ranu poblil dezinfekci a vy to dezinfekci pak i curate…
Jde o to, ze pokaždé, když jsem prisla s timhle k doktorovi, dostala jsem bez vysetreni antibiotika, což mi nejenom nici dobrý bakterie a zaludek, ale někdy to ani nepomohlo. Navíc se bojím, ze kdyby se uhnizidilo, atb nejsou hitparáda… i když takhle ještě před případným termínem ms to není úplná tragédie.
Bude to spis namozeni a případná mykoza?
Jen pro info, navíc jsem před dvěma týdny davala moc na prohlidku urologa a delal mi ultrazvuk ledvin a mocaku… vše ok.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24320
19.9.19 07:05

Myslím, že neléčený zánět je horší, než atb. Řekni, že jsi možná těhotná a dají ti nějaká, co nevadí. Že jsi měla před 14 dny moč OK nic neznamená. Taky jsem před 14 dny byla zdravá a teď mám rýmu :nevim:
Mazala bych na urologii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2880
19.9.19 07:12

Dojdi si se strednim proudem moci ve sterilni zkumavce do laborky. Zaplatis 200 za kultivaci a budes vedet vysledek negativni jiz zitra pozitivni do par dni, kdyz je tvuj doktor neschopnej ti tu moč na kutlivaci odeslat. Atb naslepo se davaji, ovsem pred odeslanim movi na kultivaci a pak se pripadne upravují dle citlivosti na ATB.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1516
19.9.19 08:14

Taky si spíš myslím, že to bude zánět… ale zevním oplachováním rosalginem nebo intim gelem z lékárny s tea tree olejem nic nezkazíš, můžeš tomu jen pomoci, třeba se to dá trošku do kupy alespon zevně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.9.19 17:39
@Pipet píše:
Myslím, že neléčený zánět je horší, než atb. Řekni, že jsi možná těhotná a dají ti nějaká, co nevadí. Že jsi měla před 14 dny moč OK nic neznamená. Taky jsem před 14 dny byla zdravá a teď mám rýmu :nevim:
Mazala bych na urologii.

Takže obvodni mi rekla, ze mi radsi nic nedá a mam se prolevat čajem, zůstat v teple a doma. Žádný odběr moci, nic. Mne je divny, ze to pali jen někdy přes den. Třeba cely rano 4 hodiny v kuse na wc, pak normalni curani, žádný pálení. A teď to zase zacalo. Piju porad stejně, pravidelne a je to tady zase. Zacina mě cela pálit a curani je děs. Takže pokud nezabere rowatinex kapky, zaplatim si rozbor moci.

• Nahlásit
  • Citovat
20.9.19 12:00

Dokážu vám pomoct.. Kdo by chtěl více informací. Pošlete mi na sebe kontakt, ozvu se vám.

edit adminem - smazán kontakt - napište si sz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama