Mykóza dva roky v kuse

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 09:22
Mykóza dva roky v kuse...

Ahoj ženy, já… Už nevím co dál… Dva roky v kuse mykóza! Opravdu v kuse!!! Ne že by to bylo jen na týden či dva v měsíci, opravdu je to v kuse dva roky. Gynekologové mi nijak nepomohli, už jsem na ně zanevřela. Změna životospráva- nic, chlorella- nic, různé masti/čípky- nic, různé čaje- nic, přírodní preparáty- nic… Prostě mi nic nepomohlo. Takže mě to už nebaví- začala jsem zase jíst sladké ( občas), koupu se v bazénu a plno věcí, které mi byly zakázány. Věřte nebo ne… Furt je to stejný, není to horší ani lepší, furt stejný. Napadá mě- Wobenzym, hlíva ústřičná na imunitu??? Máte někdo s těmito věcmi zkušenosti??? Nebo má někdo zaručený, opravdu zaručený recept jak se toho zbavit??? Za každou radu budu vděčná!

Jen upřesněním, co se sexuálního života týče… měla jsem dva a půl roku 1 přítele- ten přeléčen 100×, ikdyz jsme používali ochranu. Takže tím to není.

:zed: :,( :zed: :,(
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Demi
Závislačka 4056 příspěvků 02.07.19 09:28

Já mám výbornou zkušenost s Wobenzymem. Před 3 lety jsem na tom byla stejně jako ty, jen jsem to nemusela řešit 2 roky, ale asi 6 měsíců, než jsem začala s Wobenzymem. Od té doby nevím, co jsou gynekologicke potíže, ani co je rýma. Doporučuji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 09:36

@Demi jeeee děkuji, stačilo ti jedno balení nebo bereš neustále? :nevim:

Demi
Závislačka 4056 příspěvků 02.07.19 09:47
@Anonymní píše:
@Demi jeeee děkuji, stačilo ti jedno balení nebo bereš neustále? :nevim:

Zpočátku jsem užívala tuším 12 ks za den, vždy na lačno, půl hodiny před jídlem. Rozdělila jsem si to do 2 dávek a hodně zapijela vodou. Takto jsem jela 14 dnů, pak už stacila menší dávka 9 ks, teď jsem na šesti ks. Je důležité užít to na lačno a dobře zapít. Jinak si přesnější info můžeš najít na stránkách Wobenzymu.
Tak ať už je brzy líp, mně stačily po tom půl roce nejrůznější léčby, doporučené různými doktory, jen 3 dny :palec:

fia80
Závislačka 3218 příspěvků 02.07.19 09:59

Výplachy Tea tree oilem jsi dělala?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 10:07

@fia80 bohužel ne, nemám nejlepší reakci na Tea tree :zed:

xammy
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 02.07.19 10:32
@fia80 píše:
Výplachy Tea tree oilem jsi dělala?

Můžu se zeptat, jak se výplach připravuje? Diky

fia80
Závislačka 3218 příspěvků 02.07.19 10:36

Dám pár kapek TTO do vody a zatřepu s tím a pak naleju dovnitř. Spíše slabší než silnější a aplikovat 2-3× denně v případě potíží.

fia80
Závislačka 3218 příspěvků 02.07.19 10:38
@Anonymní píše:
@fia80 bohužel ne, nemám nejlepší reakci na Tea tree :zed:

A jogurty jsi zkoušela? Nebo bych pohledala nějakou bylinku, která zabíjí kvasinky a nejsi na ni citlivá.

Paní Harringtonová
Generální žvanilka 22884 příspěvků 02.07.19 10:41
@Anonymní píše:
Ahoj ženy, já… Už nevím co dál… Dva roky v kuse mykóza! Opravdu v kuse!!! Ne že by to bylo jen na týden či dva v měsíci, opravdu je to v kuse dva roky. Gynekologové mi nijak nepomohli, už jsem na ně zanevřela. Změna životospráva- nic, chlorella- nic, různé masti/čípky- nic, různé čaje- nic, přírodní preparáty- nic… Prostě mi nic nepomohlo. Takže mě to už nebaví- začala jsem zase jíst sladké ( občas), koupu se v bazénu a plno věcí, které mi byly zakázány. Věřte nebo ne… Furt je to stejný, není to horší ani lepší, furt stejný. Napadá mě- Wobenzym, hlíva ústřičná na imunitu??? Máte někdo s těmito věcmi zkušenosti??? Nebo má někdo zaručený, opravdu zaručený recept jak se toho zbavit??? Za každou radu budu vděčná!

Jen upřesněním, co se sexuálního života týče… měla jsem dva a půl roku 1 přítele- ten přeléčen 100×, ikdyz jsme používali ochranu. Takže tím to není.

:zed: :,( :zed: :,(

U kamarádky to byl jeden z příznaků cukrovky typu 1. Měla tu mykózu teda „jen“ půl roku, než se na to přišlo díky dalším problémům…

xammy
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 02.07.19 10:42

@fia80 díky, vyzkouším

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 10:52

@fia80 zkoušela, každýmu říkám.. Že jsem zkoušela vše co člověka napadne :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 10:53

@Paní Harringtonová be čtvrtek jdu k doktorovi, ať mě pošle na testy, ale nerada bych měla v 18 letech cukrovku, ikdyz k tomu mám velké dispozice :? :roll:

Petule030
Kelišová 5948 příspěvků 02.07.19 11:05

Je to možná blbá otázka, ale určitě se jedná o mykózu? Je to potvrzené z opakované kultivace? Nebo tě trápí svědění, nějaký výtok a lékaři jen předepisují léky a ty sama taky zkoušíš kde co tě napadne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 11:13

@Petule030
Asi takhle nejdřív to byl streptokok, ale poté opakované mykózy, podle doktorů

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama