Roste mi jen jedno prso

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 23:57
Roste mi jen jedno prso

Dobrý den, za měsíc mi bude 16, myslela jsem, že se to časem srovná, ale už cca 3 roky mi roste jen jedno prso. 5tým měsícem beru antinu, ale ještě jsem s nikým nespala. Jedno prso je 2× větší než to druhé, co s tím?

Reakce:
BetyBet
Povídálka 30 příspěvků 02.07.19 00:12

Žádná část těla není stejná :) Já mám taky každý jinak velký :) Levé košíček C a pravé mám tak A-B :) Jestli chceš mít klid, jdi k doktorovi, ale je to fakt normální a obzvlášť v 16 :) :kytka:

Sluníčko1511
Kecalka 239 příspěvků 02.07.19 00:24

Já mám také o dvě velikosti rozdíl velikost košíčků - jedno c a druhé e ale je mi o nějaký pátek víc a přijde mi to celkem normální… Chce se tím hlavně vyrovnat… Mě to trvalo dlouho… Jestli chceš můžeš s tím zajít k doktorovi :)

Příspěvek upraven 02.07.19 v 00:25

Banane18
Kecalka 238 příspěvků 02.07.19 00:24

Šla bych k lékaři :) může se jednat i o nějakou hormonální poruchu.

cecetka
Echt Kelišová 8481 příspěvků 02.07.19 04:44
@BetyBet píše: Žádná část těla není stejná :) Já mám taky každý jinak velký :) Levé košíček C a pravé mám tak A-B :) Jestli chceš mít klid, jdi k doktorovi, ale je to fakt normální a obzvlášť v 16 :) :kytka:

Ano, kazda polovina tela je jina. Ale ne, neni obvykle, aby bylo jedno prso 2× vetsi nez druhe :think: To jakoze jedna ruka nebo noha je 2× delsi nez druha by bylo taky normalni? Asi ne, ze?

@Anonymní píše:
Dobrý den, za měsíc mi bude 16, myslela jsem, že se to časem srovná, ale už cca 3 roky mi roste jen jedno prso. 5tým měsícem beru antinu, ale ještě jsem s nikým nespala. Jedno prso je 2× větší než to druhé, co s tím?

Co ti rekli lekari? Jak se to da resit?
To, ze jsi v 16 panna, neni zadna tragedie. Neni kam spechat. Ne sex mas cely zivot, nejen obdobi puberty :mrgreen:

chs.jasmin
Echt Kelišová 9803 příspěvků 02.07.19 07:36
@Anonymní píše:

Ahoj,

prsní asymetrie i okem viditelná je poměrně častá. Pokud te to hodně trápí je možné to řešit i chirurgicky, ale určitě po 18roce.

Pracovala jsem v obchodě se spodním prádlem a prošla jsem si školením pro poradenství (jo mladá vyskoškolská léta :lol: ) a byla jsem překvapena, kolik žen mělo v podprsence výpln a měly asymetrii třeba o dvě i tři čísla :-)

Ale neboj, nejsi v tom sama. Je to časté. Není to neobvyklé. Není to nepřirozené. :kytka:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21334 příspěvků 9 inzerátů 02.07.19 07:43

Jestli bereš antikoncepci, tak až si příště půjdeš pro recept, tak to řekni gynekologovi. V určité fázi života je to normální, že rostou nesouměrně, ale zase rozdíl dvakrát takový už úplně standardní není, může to být známka nějaké hormonální nevyrovnanosti nebo tak.
Neboj se zeptat ;)
Jinak skoro každá ženská má jedno větší a jedno menší, takže to není žádná tragédie :hug:

BetyBet
Povídálka 30 příspěvků 03.07.19 11:55

@cecetka Divila by ses, ale normální to je :) Sám doktor mi to potvrdil :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 00:36

Zdravím, je mi 19 a beru antikoncepci víc než 3 roky… Moje prsa jsou obrovský rozdíl.. Jedno jako lentilka a druhé velké.. Je mi to nepříjemné šílené a strašně se za to stydim, nehledě ta to, ze to jde vidět s podprsenkou.. Někde jsem četla, ze operaci by mohla hradit pojišťovna, je to tak? :nevim:

Váš příspěvek
Reklama