Mám 4 dny do MS a poslední tři dny pociťuji výrazné mokro

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.19 22:40
Mokro

Ahoj, mám 4 dny do MS a poslední tři dny pociťuji výrazné mokro, k tomu trochu bílý výtok, ale ten jen na prádle. Žádné svědění ani zápach se nekonná, tak jsem vyloučila mykozu a nevím, co to je.
Někdo zkušenosti? Co můžu čekat?
Díky

Reakce:
Kobrakai
Kecalka 122 příspěvků 29.06.19 22:41

Mozna tehotenstvi :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.19 22:45
@Kobrakai píše:
Mozna tehotenstvi :D

Snažíme se, jenže já při každém těhotenství mám bolavá prsa a neustále spím a teď nic, tak jsem to vyloučila.

Uživatel je onlineKhalesi
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 29.06.19 23:21
@Anonymní píše:
Snažíme se, jenže já při každém těhotenství mám bolavá prsa a neustále spím a teď nic, tak jsem to vyloučila.

No to je jasny, vyloucit, vis to rozhodne lepe nez studovani doktori. A my presne vime lepe nez studovani doktori proc teces :zed: boze zensky nebudte tak stupidni.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 00:41

Já mám zkušenost takovou, že musím nosit intimku každý den, MS neMS, jenom v těhotenství jsem musela povýšit na intimky s fólií, protože to byl mazec. Prostě ze mne furt něco teče. Pomohlo? ;)

Verun83
Extra třída :D 10141 příspěvků 30.06.19 06:16

Zvysena sekrece? Stava se. Muze zpusobit i vyssi ph v pochve. Mne zabira vitagyn c. Srovna se to a mam klid.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 07:50

, Děvčata děkuji, ze zkušeností se usuzovat dá.

Mmch. Když jsem byla těhotná 5×, tak myslím, že těh. na sobě poznám a tudíž ho opravdu mohu vyloučit.
Stupidní tady bude někdo jiný

Uživatel je onlineKhalesi
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 30.06.19 08:35

Klidne bud tehotna treba 8× ale porad stupidni nebudu ja. Nech ze sebe vytejkat cokoliv, riď se kristalovou kouli a bude ti dobre. Za me potes koste ze nekdo takovej (a bohuzel tobe dost podobnych) tady je.

_BBQ_s
Echt Kelišová 9473 příspěvků 30.06.19 10:23

Nepises, kolik ti je. No, nejspis proste jen zmena pred MS, stava se. Zkus probiotika.

_BBQ_s
Echt Kelišová 9473 příspěvků 30.06.19 10:25
@Khalesi píše:
No to je jasny, vyloucit, vis to rozhodne lepe nez studovani doktori. A my presne vime lepe nez studovani doktori proc teces :zed: boze zensky nebudte tak stupidni.

Ptala se na zkusenost jestli nekdo ma taky. Mas-nemas? Tak nev#sirej.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 16:10
@_BBQ_s píše:
Nepises, kolik ti je. No, nejspis proste jen zmena pred MS, stava se. Zkus probiotika.

Dekuju, je mi 35.

Váš příspěvek
Reklama