Myška Mathilda od Sterntaleru

8739
12.6.17 07:41

Myška Mathilda od Sterntaleru

Ahoj :mavam:,
chci se zeptat, zda náhodou někomu doma neleží myška Mathilda od firmy Sterntaler. Jedná se o hračku s tlukoucím srdcem. Jde o starší kolekci a není již k dostání. Zkoušela jsem jak výhradního dodavatele pro ČR, tak objednat ze Slovenska. Jde nám o plyšáka, strojek fungovat nemusí. Dceři jsou 4 roky a myšku miluje, má jí od inkubátoru. Dokážete si možná představit, jak i přes pečlivou údržbu plyšáček vypadá. Kdybyste náhodou někdo měl, vykoupím zlatem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3930
12.6.17 08:04
@Térouš píše:
Ahoj :mavam:,
chci se zeptat, zda náhodou někomu doma neleží myška Mathilda od firmy Sterntaler. Jedná se o hračku s tlukoucím srdcem. Jde o starší kolekci a není již k dostání. Zkoušela jsem jak výhradního dodavatele pro ČR, tak objednat ze Slovenska. Jde nám o plyšáka, strojek fungovat nemusí. Dceři jsou 4 roky a myšku miluje, má jí od inkubátoru. Dokážete si možná představit, jak i přes pečlivou údržbu plyšáček vypadá. Kdybyste náhodou někdo měl, vykoupím zlatem :lol:

Na tohle pozor, sestrenici takhle maminka „poslala plysaka do nemocnice“ a vratil se ji stejny, novy, cisty. Podle neceho poznala, ze to neni jeji ovecka. Dodnes si pamatuji jeji zoufalstvi, ani ja dodnes nechapu, jak ji to maminka mohla udelat.
Ja mam dodnes svoji plysovou opicku doma schovanou, vypada strasne, je asi 60× zasivana (mnou), ale je to ta moje opicka, ne nejaka nova anonymni.
Nevymenovala bych ji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8739
12.6.17 08:30

@Limi123 tak vím, že to nebude ta stejná. nejdřív bych samozřejmě zkusila reakci dcery. ale plyšáček se rozpadá, už nejde ani zašívat, stále se pral. možná už teď nejsou plyšáci tak kvalitní či co. hlavně tyto jsou z hodně měkkého materiálu, protože se dávají miminkům. proto potřebujeme vyměnit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama