Nabíječka vypraná v pračce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.11.21 11:42

Nabíječka vypraná v pračce

Dobrý den, mám trochu úsměvný dotaz. Ano, přesně to se mi stalo, s pracovní mikinou jsem hodila do pračky i nabíječku. Zajímá mě, zda je nějaká šance, že by to usušení mohla fungovat. Je to speficický typ a hrozně se modlím, aby mi někdo řekl, že má podobnou zkušenost a nabíječka dal fungovala. Děkuji předem každému, kdo se rovnou nevysměje a napíše mi třeba i něco pozitivního.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11839
27.11.21 11:44

Určitě nepoužívat a vyhodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26298
27.11.21 11:59
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám trochu úsměvný dotaz. Ano, přesně to se mi stalo, s pracovní mikinou jsem hodila do pračky i nabíječku. Zajímá mě, zda je nějaká šance, že by to usušení mohla fungovat. Je to speficický typ a hrozně se modlím, aby mi někdo řekl, že má podobnou zkušenost a nabíječka dal fungovala. Děkuji předem každému, kdo se rovnou nevysměje a napíše mi třeba i něco pozitivního.

Nepoužívala bych jí. Přeci jen tam mohl proběhnout zkrat a zmaříš si tím mobil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24091
27.11.21 11:59

Vyprala jsem toho už hodně. Kreditní kartu, klíče od auta, ovladač od garáže, milion zapalovačů……. Něco funguje, něco ne. Ale nikdy bych po vyprání nepoužívala nic, co se strká do elektrické zásuvky. Fakt nee. Koleduješ si o požár.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
27.11.21 12:16

Nic co se strká do elektriky bych po vyprání radsi nepoužívala… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6657
27.11.21 19:29
@Anonymní píše:

Ale tak to je vtip, že bys ji dál používala, že ano. Raději bys chtěla vyhořet? Místo koupě nové nabíječky? Tak to se příprav na jiné výdaje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat