Nabízím doučování

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12.10.21 13:33
:))

Příspěvek upraven 12.10.21 v 18:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17101
12.10.21 13:39
@Scarlett Soloninková píše:
Dobrý den Jmenuji se Scarlett Soloninková. Studuji Střední školu, obor Veřejnoprávní ochrana. Dále se chci věnovat policii nebo Právní Vysoké škole. Jsem trpělivý člověk, ráda vysvětlím nepochopenou látku z vyučování pomalu a srozumitelně aby byla pochopena. Doučovaní bude formou zábavy aby se žák snažil pochopit látku bez nátlaku. A spolu určitě zlepšíme výsledky jako u předchozích studujících které ode mne chtěli pomoct. Doučování nabízím pro žáky základní školy- Česky jazyk
Cena dohodu
Doučování může probíhat hned u vás doma!
Během týdne mám čas kdykoliv od 16:00

Ano, rozhodně… Tvůj písemný projev je skutečně skvělou vizitkou a neodolatelným lákadlem k tomu, aby Ti člověk svěřil dítě na doučování z českého jazyka :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
782
12.10.21 13:50

@Scarlett Soloninková opravdu nabízíš doučování českého jazyka???🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
400
12.10.21 14:07
Dobrý den Jmenuji se Scarlett Soloninková. Studuji Střední školu, obor Veřejnoprávní ochrana. Dále se chci věnovat policii nebo Právní Vysoké škole. Jsem trpělivý člověk, ráda vysvětlím nepochopenou látku z vyučování pomalu a srozumitelně aby byla pochopena. Doučovaní bude formou zábavy aby se žák snažil pochopit látku bez nátlaku. A spolu určitě zlepšíme výsledky jako u předchozích studujících které ode mne chtěli pomoct. Doučování nabízím pro žáky základní školy- Česky jazyk
Cena dohodu

Opravdu si zlepšili pod tvým vedením výsledky? Moc tomu nevěřím :lol:.
Jinak, nepíšeš ve kterém městě se má doučování probíhat.
A já osobně, i kdybych potřebovala pro své děti doučování, tak bych na tvůj inzerát neodpovídala, jen proto, že tam nemáš cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10110
12.10.21 14:19

Scarlett, že jsi to ty, tak ti ten inzerát opravím.
Cenu nabídni do SZ ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1305
12.10.21 14:29

Inzerát bych dala přímo na nějaké stránky určené k nabízení doučování. A formulovala bych ho jinak. Takhle působí strašně neprofesionálně a nevím, kdo by na něj mohl odpovědět.

Ale celkově nabízet doučování češtiny, když nedokážu ani sepsat pár vět bez chyb a překlepů asi není dobrý nápad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2430
12.10.21 14:55
Cena dohodu

Milá Scarlett, to asi neklapne. Taky doučuji žáky ZŠ a jsem v posledním ročníku SŠ, ale takto fakt ne. Nemáš uvedené město, cena dohodou zní též velmi nevěrohodně, nejlepší je zadat poptávku na fb města, kde žiješ, to je jen jeden příklad. Teď k tomu, co je hlavní, nemůžeš učit něco, co sama pořádně neumíš. Jako já nic neříkám, já také češtinu neumím, ale také ji nedoučuji. Jednak by mě hanba fackovaka si za něco říct peníze a neumět to naučit, když to sám tak dobře neumím a nejsem si v tom jistý a další věc je, že reálně hrozí, že to pozná samo dítě a dá ti to sežrat. Já věřím, že co se matiky, fyziky a chemie týká, tak tam látku základní školy ovládám s přehledem, rozumím tomu a jsem si v tom jistý, ale ani tak není úplná brnkačka to někoho učit, kór za peníze. To není žádná hra na školu. A jako promiň, ale ty máš v textu takové chyby, že je vidím i já a to je co říct :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat