Nákupy black friday

2111
27.11.19 14:02

Nákupy black friday

Hezký den,

má v ČR smysl nakoupit v akci black friday? Potřebujeme nakoupit několik spotřebičů do domácnosti. Koukali jsme na televize, ale ač jsou např. na Alze označeny jako ve slevě, na jiných eshopech stojí úplně stejně…takže obchodní trik. Existuje obchod, který má fakt slevy?
A jak je to s lednovými slevami? Taky je to spíš trik nebo je šance něco ušetřit?
Nikdy jsem slevy moc nesledovala, tak děkuji za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1333
27.11.19 14:21

Ahoj, většinou mi to přijde jako reklamní trik, ale minulý rok jsme taky kupovali televizi a na LG shopu jsem ji nakonec našla opravdu při Black Friday o 2000Kc levnější. Ale chce to hledat, v porovnavaci byla stále ta původní cena (až při prokliku na stránky byla videt sleva). Všude jinde stala pořád stejně v říjnu, na Black Friday a pak i v lednu. Takže je to asi o štěstí a fakt dobrém hledání :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26869
27.11.19 14:23

Za prvé - říkáš to naprosto přesně - jde pouze o reklamní trik - je to kampáááň! :lol:

A za druhé - nevím jaké spotřebiče máte vybrané, jestli třeba od jednoho výrobce? My teď vybavujeme kompletně novou kuchyň, vybrala jsem spotřebiče od Beka a iniciativně napsala email s dotazem, zda-li při takovém odběru (4ks spotřebičů) by nám nedali nějakou slevu…?
A světe div se, dali :palec:

Taky jsme dceři vybavovali komplet nový pokoj. Veškerý nábytek. Vybrala jsem opět od jednoho výrobce pěknou sadu a oslovila ho, zda-li by šla vyprosit nějaká sleva…? A opět - šla! :potlesk: :palec:

Líná huba - holé neštěstí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.11.19 14:34

@Kikipi My spotřebiče do bytu kupovali v jednom menším elektru, měli jsme kliku a narazili na majitele, takže nám že spotřebičů za 150 000kč slevil přes 30 000. Udělal to chytře, když potřebujeme něco domů my, nebo v rodině tak jdeme k němu, za tu dobu (cca 5 let) mu tam jenom naše rodina udělala obrat minimálně půl milionu - byli jsme první, kdo předělával být, takže vybavil spotřebiči další 3 kuchyně, k tomu nějaké drobnosti (tu toustovač, támhle telefon,…)

• Nahlásit
  • Citovat
6081
27.11.19 15:48

Může se to vyplatit, pokud víš, kolik co stojí. Pak hned poznáš pravou slevu. Pokud nic nepotřebuješ či nechceš, přeskočila bych to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2111
27.11.19 16:43

@FreeLady12 Neco jsme brali primo pres truhlare a slevu nam dal sam od sebe.

@Lalelale My prave prave potrebujeme nakoupit jeste nejake spotrebice. Jen proste neumim v tech slevach chodit, ale kdyz neco usetrime, bude to jen dobre… klidne pockame s TV i susickou na leden, bude-li to mit smysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6081
27.11.19 16:59

@Kikipi tak jdi na google a hledej konkrétní spotřebič, co chceš. Ne každý má black friday, takze dohledas, kolik normálně stojí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
288
27.11.19 17:35

Pokukovali jsme po kombo pračka/sušička, kde se ceny pohybují běžně nad 15 a výše. a teď jsme koupili za 11 tisíc, takže fajn u věcí, u kterých má člověk ceny v merku a fakt se to zrovna šikne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2397
28.11.19 08:10
@Kikipi píše:
Hezký den,má v ČR smysl nakoupit v akci black friday? Potřebujeme nakoupit několik spotřebičů do domácnosti. Koukali jsme na televize, ale ač jsou např. na Alze označeny jako ve slevě, na jiných eshopech stojí úplně stejně…takže obchodní trik. Existuje obchod, který má fakt slevy?
A jak je to s lednovými slevami? Taky je to spíš trik nebo je šance něco ušetřit?
Nikdy jsem slevy moc nesledovala, tak děkuji za rady.

BF v cr neexistuje. Vyprodavaji se jen lezaky a problemove sracky. Slevy jsou sporadicke

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4925
28.11.19 09:41

@Komsomol Tak slevy jsou, ale člověk musí vědět co kupuje a u koho. Já si třeba teď koupila nové ukulele za 50% původní ceny, chodila jsem se na ně dívat už půl roku, jenže 2000 je pro nás rozpočet (když jen za dětské zimní boty dáme přes 5000) moc velká částka za něco, co není nezbytně nutné. Na oblečení taky bývají pěkné slevy, vždycky v rámci BF dětem nakoupím zimní rukavice, ale je pravda že to kupují ve velkých nadnárodních řetězcích (Lindex, M&S, Next,…) kde vím, jak se normálně pohybují ceny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
639
28.11.19 09:48

Loni sem chtela koupit manželovi strojek na vlasy. Vybrala sem za 2500,–.Říkala sem si, že když bude ten BF počkám a koupím třeba i za lepší penize. Np BF začal, všichni prodejci ten strojek zdražili a dali cenu u 100vic než byla předtím. Trvalo to asi půl roku než se cena vrátila na původní výši. BF v CR nevěřím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2397
28.11.19 10:01
@Heivka píše:
@Komsomol Tak slevy jsou, ale člověk musí vědět co kupuje a u koho. Já si třeba teď koupila nové ukulele za 50% původní ceny, chodila jsem se na ně dívat už půl roku, jenže 2000 je pro nás rozpočet (když jen za dětské zimní boty dáme přes 5000) moc velká částka za něco, co není nezbytně nutné. Na oblečení taky bývají pěkné slevy, vždycky v rámci BF dětem nakoupím zimní rukavice, ale je pravda že to kupují ve velkých nadnárodních řetězcích (Lindex, M&S, Next,…) kde vím, jak se normálně pohybují ceny.

Pro kolik deti jsou ty boty na zimu za 5? Jasne, ze neco sezenes, treba ukulele (jinak zajimavy hudebni nastroj), ale jak vidim slevy hlavne elektroniky, tak to jsou bud sracky nebo to zadna sleva neni. Klasicky podvodnici jsou alza, mall atd… prej BF. Ten zelenej zmetek pekne lze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4925
28.11.19 10:25

@Komsomol Tak děti jsou 2, mladší jsme kupovali jeden pár + náhradní boty zbyly po bráchovi, staršímu 2 páry bot aby měl náhradní na odpoledne když si jeden pár promočí ve školce. Když to vezmu že jeden pár bot stojí v rozmezí 1300-2500 tak se to docela prodraží.

Edit jinak třeba na CZC jsem teď v rámci BF kupovala notebook s 3000 slevou, což taky potěší. Já ho měla vyhlédnutý už dva měsíce a čekala jsem jestli mi ho zlevní :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2397
28.11.19 10:31
@Heivka píše:
@Komsomol Tak děti jsou 2, mladší jsme kupovali jeden pár + náhradní boty zbyly po bráchovi, staršímu 2 páry bot aby měl náhradní na odpoledne když si jeden pár promočí ve školce. Když to vezmu že jeden pár bot stojí v rozmezí 1300-2500 tak se to docela prodraží.Edit jinak třeba na CZC jsem teď v rámci BF kupovala notebook s 3000 slevou, což taky potěší. Já ho měla vyhlédnutý už dva měsíce a čekala jsem jestli mi ho zlevní :mrgreen:

Tak pro dve deti se to jeste celkem da pochopit.
Notebook jsou vzdy vyhozene penize podle me. Jelikoz skoro vzdy plni funkci stolniho pocitace, ale s vykonem a zivotnosti se srovnat neda. At chces nebo ne, tak notebook je do tri let na odpis. Rozmlouvam kazdymu koupi notebooku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17206
28.11.19 10:38

@Kikipi co se tyce elektroniky, tak ani black friday, ani lednove vyprodeje dle meho pozorovani zadne slevy neprinesou. Lepsi je to treba jiz s oblecenim, ted jsem detem koupila zimni bundy a kombinezy a tam ta sleva vzhledem ke kupovane znacce je jiz znacna. Ale clovek to musi sledovat prubezne a znat ceny. U detskeho zimniho obleceni je black friday zajimavy tim, ze se vybira z neprebranych velikosti a na kraji zimy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama