Bezdotykový koš - dárek

5
20.11.19 10:19

Bezdotykový koš - dárek

Pěkný den,
prosím, nemáte někdo zkušenost s bezdotykovým košem? Ráda bych ho dala rodičům k Vánocům, ale trošku se ztrácím v nabídkách… S jakou značkou a velikostí jste spokojeni? Někde čtu, že se musí velmi často měnit baterie, špatně reaguje na pohyb, nelze, aby zůstal chvíli otevřený… Prostě nevím a nikdo z mého okolí ho vlastně doma nemá, aby poradil… Moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20.11.19 10:26

My máme a jsme spokojení. Baterku jsme snad ještě neměnili, reaguje nadmíru dobře, je tam tlačítko pro trvalé otevření. Máme poměrně veliký, ale záleží na tom, jak domácnost produkuje odpad, to musíš posoudit sama. A značku ti nepovím, nepamatuju si a teď na mně spí syn, tak se nemůžu jít podívat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1247
20.11.19 10:36

https://www.mall.cz/…yt-40-1-40-l-
My máme tento a je výbornej, není tak citlivej, když se okolo projde, tak se neotevře, jen když se dá nad něj ruka. Akorát my ho máme danej pod kuchyňskou linkou, ne v prostoru. Stačilo zespoda linky nalepit černý papír a funguje úplně v pohodě, je prostornej, víko se docela rychle otevírá. Tchýně má jinou značku a zdá se mi horší, víko se hůř otevírá. Jinak máme ho tři roky a baterky jsme měnili jednou a to opravdu pořád něco vyhazuji, protože mám doma dvě malé děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
20.11.19 10:37

Děkuji za reakci. Kdybys pak napsala značku, budu ráda, někdo právě psal, že výměna baterek za rok cca 1.000,–kč… Velikost - co jsem se právě na ně dívala v obchodech, přišly mi dost nízké a naši jsou přeci jen starší, tak kvůli ohýbání… ale zase kupovat vysokou nudli 68litrů…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1247
20.11.19 10:39

Asi jsem poslala špatný odkaz, tak posílám ještě jednou https://odpadkove-kose.heureka.cz/…n-oval-40-l/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
20.11.19 10:40

@Zoe1
Děkuji, odkaz se mi sice nezobrazuje, ale značku jsem vyčetla, tak se na ni podívám, ještě ji na svém „seznamu“ nemám. : )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
20.11.19 10:41

@Zoe1
Děkuji. : )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1247
20.11.19 10:42
@Coly píše:
@Zoe1
Děkuji, odkaz se mi sice nezobrazuje, ale značku jsem vyčetla, tak se na ni podívám, ještě ji na svém „seznamu“ nemám. : )

Jinak nevím o tom, že bych platila 1000 Kč za baterky, je jich tam asi víc, ale myslím, že to stalo tak 250

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1247
20.11.19 10:43

Až budu doma, pošlu fotku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 11:34

Máme Lamart 30l, stál před víc jak rokem rokem 1349,– je na 4 tužkový baterie. Baterie tam máme ty první vložený, dali jsme alkalický a stále to fachá, takže spotřeba prd nic. Aktuálně se dá sehnat za necelých 900,– na „zeleným“ panákovi (Alz*). Za mě naprostá spokojenost. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
613
20.11.19 13:12

Tchyne dostala pred dvemi lety… s velkym nadsenim samozrejme, nebyl nejlevnejsi… a ted? kos se otvira rucne, viko je vecne opatlane, protoze na rucni otevirani neni ten plast delany, bud totiz dojdou baterky nebo senzor reaguje pomalu/ blbe… no domu bych to nechtela :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
20.11.19 13:15

@jahodova.limonada
Děkuju, o něm jsem také uvažovala. : )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...