Pračka a sušička Mielle

408
12.11.19 17:40

Pračka a sušička Mielle

Holky nemáte někdo pračku nebo sušku Mielle? Odchází mi suška po 5 letech, pračku mám 8 let a začala při ždímání skákat, tak přemýšlím o výměně, ale nevím jestli je Mielle opravdu tak dobrá a vydrží 10 let a opravdu lépe pere, když stojí takové peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10515
12.11.19 17:50

Pračku i sušicku mám Mielle. První pračka odešla asi po 6 letech, druhá jede prakticky denně už 10.rok, zatím bez problémů. Sušička poctivě a tvrdě pracuje už 16 let :palec:, a to fakt suším kompletně všechno pro 4 člennou domàctnost. Jediná oprava byla za cca 2 tisíce, uhlíky a nějaká pojistka. Snad si to nezakřiknu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
603
12.11.19 17:53

Já mám pračku i sušku, ale teprve rok. Jsem do nich zamilovaná. Pere dobře, ale jestli výrazně lépe než jiné značky, to bych zas neřekla. Používám hodně jejich produkty na praní. Např prášek na bílé prádlo je boží. Řekla bych, že hlavní předností je, že vydrží opravdu dlouho. Na jedno mám doživotní záruku, teď nevím, ale mydlím, že na pračku. Ale musela jsem chlapa dlouho přemlouvat, aby je koupil za ty peníze :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22964
13.11.19 09:30

Máme oboje Miele, ale celkem krátce. Sušičku cca 3 roky, pračku asi třičtvrtě. Ale co se sušičky týče, tak nemám žádný z problémů, který popisují jiní - prádlo je dosušené, když na něj zapomenu a je tam třeba dva dny, tak nesmrdí zatuchlinou. Má super systém na čištění prachu oproti, co jsem viděla u jiných sušiček.
Pračka se mi zdá, že pere líp, jak ta předchozí.
Nám to za ty peníze stálo - oboje máme ty nejlevnější modely a opravdu stačí. Na Vánoce si budu pořizovat vysavač - ten jsem si vyhlídla asi 3 nejlevnější.
Kdyby dosluhovala myčka, taky půjdu do Miele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22964
13.11.19 09:31

@marťáánek A spotřebiče jsou testovány podle mě na životnost 20 let a okolo Vánoc mívají akci na některé na 10 letou záruku - to tak máme u té sušičky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
408
13.11.19 15:16

Holky děkuji za příspěvky

@Aries6 ta záruka se vztahuje na vše, nebo třeba jenom na motor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
408
13.11.19 15:18

@ivašot. Jak to bylo s opravou-mají spec. servis, nebo to opraví jakýkoliv opravář?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10515
13.11.19 15:36
@marťáánek píše:
@ivašot. Jak to bylo s opravou-mají spec. servis, nebo to opraví jakýkoliv opravář?

objednávala jsem jejich značkový servis. Nějak jsem po ničem jiném ani nepátrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22964
13.11.19 20:05

@marťáánek nevím, musela bych pátrat, ale nijak extra ti popsané nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat