Vysavač s vytíráním

2932
7.11.19 14:35

Vysavač s vytíráním

Prosím ženy, co mají doma robotický vysavač s vytíráním..jste spokojené? Na jak velkou plochu zvládá i vytírat? Je to bez šmouh? Nezapáchá to? Za jakékoliv postřehy budu moc vděčná. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1325
7.11.19 14:40

Mam duoro x control. Jsem s nim velmi spokojena. Vysává i vytíra soucasne. Zvládne vytrit 250 m2 na jedno nabití. Baterie se nabijí hodinu a půl. Jediné co mě štve je ze se nemůžu připojit přes app. To nemají poradně vychytane. Jinak vlasy a psi chlupy zvládá výborně. Větší drobky taky zamete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1325
7.11.19 14:43

Na ten hadřík nalijes jakýkoliv saponat a ta špína se drží v tom hadru. Jinak na zaschle špíny to moc není. Takze stejně tak 1 za 14 dni umývám jeste klasickým mopem. U nás je hrozny provoz 3 děti manžel a dva psi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
956
7.11.19 20:21

My mame Xiaomi s vytiranim. Pritel ho koupil cely nadseny, jak se zbavi zametani a vytirani. Vysaje fakt super, ale to vytirani je dost slabe - i pritel, ktery neni na uklid cimprlich, naznal, ze teda moc dobre nevytre, spis spinu rozsmudla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
209
7.11.19 23:26

Asi se to vyplatí na velký prostory a hlavně bez domácích mazlíčků. Já by jsem neváhala pořídit, ale mám doma psy - takže by to bylo vyhození peněz a máme malý prostory, takže samé kličky kolem stolků, koberců atd… :D
Jestli to užiješ jdi do toho, ale vybirej pečlivě podle recenzí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
956
8.11.19 07:54

@tothova Taky mame psy a chlupy (vcetne hodne hunate podsady) to vysava jedna basen. Akorat ten prostor je problem - chce to odklidit zidle, kabely a tak, aby se ten vysavac nikde nezaseknul. I tkane, latkove koberce z Ikea zvlada v pohode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama