napojení kuchynske desky ikea

neprihlasena kattkka
28.12.09 19:32

napojení kuchynske desky ikea

Holky,ktera mate rohovou kuchynskou linku Ikea rohovou s rohovou skrinkou a deskou Ikea muzete mi nekdo vyfotit to napojeni?dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5545
28.12.09 19:38

Kattkko, my jsme napojeni resili tak ze nam pres nej kousek presahuje odkapavac drezu, mame kuchyn poskladanou do L. Ty kousku co couhaji manzel zacistil silikonem ve stejne barve jako deska. Jinak ted prodavaji listy na propojeni pracovni desky (videla jsem stribrne kovove a vypadali moc hezky), nejsem si jista ale mozna je v IKEi maji taky, jinak zkus Bauhaus nebo Hornbach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9217
28.12.09 20:05

Já jsem si nechala desky šikmo seříznout v úhlu 45°, namazala jsem to silikonem a spojili jsme to takovou sponou (dospod se vyfrézují čtyři kolečka a provrtají se k sobě a spojí se to takovýma šroubama).
Nebo mají v Ikee takovou lištu, kterou strčíš do toho spoje a ta ti to ochrání (ale máš jí pak na desce tu lištu, je tuším kovová nebo černá).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
28.12.09 21:27

Jj, v Ikei mají kovovou lištu na spoje desek, nicméně tato lišta opravdu vylézá nad povrch desky (podle mě až moc). Takže toto podle mě nebrat. Za pár měsíců budu předělávat kuchyni a taky bude nová linka do L. V Ikei jsem se ptala, jestli je možné bez té lišty a řekli mi, že ano. Stačí, když truhlář mírně upraví desku tak, aby ty boční plochy těsně přiléhaly na sebe a pak jemně zapravit silikonem. Tak to vyřešíme možná my nebo koupíme desku jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3588
29.12.09 13:10

Já mám kuchyň z ikee a mám to jen přiložené k sobě, ale vyšlo nám to tak, že je to pokaždé těma lemama k sobě a je to v pohodě. Já mám kuchyň do U, tak ty lemy tam mám dva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3588
29.12.09 13:13

druhý spoj.

jsou to prostě dvě desky jen přiložené k sobě tou stranou kde je hrana zahlazená už od výroby. U každé té desky je ještě nevíc lišta která se tam nalepí pomoci silikonu. Jestli je potřeba řezat, tak se musí dbát na přesnost, jinak to pak jde vidět dost :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama