Nástavbové studium / cukrářka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
21.5.22 22:18

Nástavbové studium / cukrářka

Ahoj chci se zeptat, jsem vyučená cukrářka, chtěla bych mít maturitu, a napadlo mě že bych si udělala nástavbové studium, je možný jít na nějaký obor k vzhledem té cukrářce? Jinak bych moc ráda nastoupila co nejdřív, akorát nevím jestli není pozdě na to. Předem děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1583
22.5.22 00:12

Technologie potravin. Přihláška se posílá na jaře. Možnost budeš mít tedy za rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29388
22.5.22 07:53

U nás byla nástavba třeba podnikání, chodily na to třeba kadeřnice, ty cukrářky apod (proste obory, kde se pak počítá s nějakým samostatným podnikáním). Ale letos už je na přihlášky pozdě, budeš muset podat příští jaro.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1373
22.5.22 16:19

Např. obor podnikání. A ještě nic není ztraceno. Některé školy otevírají druhé, leckdy i třetí kolo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2819
22.5.22 18:01

Zjistěte, které školy vyhlašují doplňující kola přijímaček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.5.22 17:01
@Šunkoflek píše:
Ahoj chci se zeptat, jsem vyučená cukrářka, chtěla bych mít maturitu, a napadlo mě že bych si udělala nástavbové studium, je možný jít na nějaký obor k vzhledem té cukrářce? Jinak bych moc ráda nastoupila co nejdřív, akorát nevím jestli není pozdě na to. Předem děkuji

V Mostě na střední škole Liva, tam nabírají pořád na nástavbu a je to tříletý obor
podnikání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.5.22 20:55

@cacorka2000 budu bydlet v Praze právě, nevíte jestli v Praze je nějaká podobná škola?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat