Nateklé oční víčko

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1143
24.9.13 23:50

Nateklé víčko( oční)

Ahoj, dnes pri veseni pradla mi neco spadlo do oka!! Silene to svedilo, rezalo, palelo!! Oko jsem vyplachla vodou a porad mnula :zed: bolest neprestavala, koupila jsem klasicky ocni kapky zas rezani jak blazen, furz jsem do oka stourala, ted uz je to trosku lepsi ale natejka mi vicko( jak kdyby me stipla vcela) mam oko chladit- splaskne to??? Nebo to mam uz nechat byt? Co kdyz rano ani neotevru oko :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6005
25.9.13 02:30

Já bych na tvém místě pro jistotu zašla k očnímu, jeden nikdy neví. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65395
25.9.13 07:00

@lujziana šla bych na oční, může být banalita, můžeš mít poškrábané. Dostaneš třeba mast s atb a pod… rozhodně bych si u očí nehrála :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
9.9.18 19:48

Otekle spodni vicko

Dobry den,

mam jiz pul roku otekle horni vicko. Nejedna se o jecne zrno- to potvrdilo nekolik ocaru.
Zacal jsem pouzivat maxitrol, pote tobradex a naposled flukon dle receptu. Kazdy tyden jine dle lekaru. Po vsech se mi deje to same- nateka mi dost spodni vicko a dela se i monokl pod vickem. Po tobradexu se to chvili nedelalo, ale ted uz zase ano. Alergie to pry take neni. Ocni si mysli, ze je to zanet spojivek. Oko mam dole opravdu cervene. Nevite prosim co s tim? Jsem urcite za zjistit pricinu, aby se to dalo spravne lecit. I kdyz zmizi otok spodniho vicka, horni zustava otekle jako pro jecnem zrnu, ale neni.
Dekuji
P.s.- nemate tip na dobreho ocare v Praze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat