Názor na moji snahu

1
20.4.20 12:57

Názor na moji snahu

Ahoj maminky! :)

chtěla bych Vás poprosit o názor na můj nový koníček - šití. Před 30 lety jsem dostala ke svatbě šicí stroj, který jsem kvůli situaci ve světě oprášila a začala šít roušky ze začátku pro potřebné (hasiči, supermakety atd.).
Postupně už měli základní roušky všichni, kteří je nutně potřebovali, a tak jsme si s dcerou začali s designem a vzory víc hrát. Syn studuje na vysoké škole marketing, a tak založil živnost a e-shop, abysme nemuseli prodávat „na dobré slovo“, ale mělo to nějakou formu.

e-shop je na adrese ****(však šij! :lol: )

byla bych moc ráda, kdybyste se podívaly a napsaly mi nějakou zpětnou vazbu - co se vám libí, co byste změnili a proč.
Mimochodem, máme tam i hezké vzory pro prcky, napadlo nás, že než děti předsvědčovat aby roušku museli nosit, tak je lepší vyrábět takové, které si nebudou chtít sudnat :)

děkuju všem :srdce:
Edit adminem: smazán odkaz

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
4376
20.4.20 13:06

Vidím to jako snahu o reklamu

• Nahlásit
21623
20.4.20 13:09

Trapný pokus o reklamu

• Nahlásit
22386
20.4.20 13:11

Reklama a roušky nic extra :nevim:

• Nahlásit
19347
20.4.20 13:15

:mrgreen: :potlesk: Jéeeeeeeeeee, reklama s příběhem :mrgreen: :potlesk: :mrgreen:

• Nahlásit
23029
20.4.20 13:21

Snaha 1-
Produkt 3-, promiň, v každé druhé chalupě se šijou stejný a lepší
Marketing 4-, co to toho chlapce proboha učí? 8o

• Nahlásit
20530
20.4.20 13:28

To jako fakt?? Obyčejná rouška za 9 pětek?? :mrgreen:

• Nahlásit
3909
20.4.20 13:29

Já bych řekla, že trh s rouškami je teď už nasycený a že lidé objednávají spíš už takové různé zajímavé designovky, což uplně na tom tvém eshopu nevidím. No a pak to křivé šití na vyfocených rouškách 8o Já jsem švadlenka totální amatér, roušek jsem ušila pár jen pro rodinu, ale dovolím si tvrdit, že je mám ušité rovněji.

• Nahlásit
741
20.4.20 13:30

Webovky asi dobrý, akorát mě teda zaráží cena roušky a nenašla jsem cenu dopravy… A zajímalo by mě co budete prodávat až pomine ta doba koronavirová :think:

• Nahlásit
33449
20.4.20 13:32
@Marci457 píše:
Ahoj maminky! :)

chtěla bych Vás poprosit o názor na můj nový koníček - šití. Před 30 lety jsem dostala ke svatbě šicí stroj, který jsem kvůli situaci ve světě oprášila a začala šít roušky ze začátku pro potřebné (hasiči, supermakety atd.).
Postupně už měli základní roušky všichni, kteří je nutně potřebovali, a tak jsme si s dcerou začali s designem a vzory víc hrát. Syn studuje na vysoké škole marketing, a tak založil živnost a e-shop, abysme nemuseli prodávat „na dobré slovo“, ale mělo to nějakou formu.

e-shop je na adrese
www.saksi.cz (však šij! :lol: )

byla bych moc ráda, kdybyste se podívaly a napsaly mi nějakou zpětnou vazbu - co se vám libí, co byste změnili a proč.
Mimochodem, máme tam i hezké vzory pro prcky, napadlo nás, že než děti předsvědčovat aby roušku museli nosit, tak je lepší vyrábět takové, které si nebudou chtít sudnat :)

děkuju všem :srdce:

Roušky jsou moc pěkné… :)

Ale nevidím tam nikde kontakt na Tebe jako na firmu, žádné IČO, žádné prodejní podmínky, ani způsob jak řešíte reklamace, bez toho snad nemůžete internetový obchod pustit?

• Nahlásit
1086
20.4.20 13:40

Taky vidím snahu o reklamu a o priziveni se na aktuální situaci. Rousky by měly byt tak o 30 Kč levnější.

• Nahlásit
20530
20.4.20 13:41
@free333 píše:
Roušky jsou moc pěkné… :)Ale nevidím tam nikde kontakt na Tebe jako na firmu, žádné IČO, žádné prodejní podmínky, ani způsob jak řešíte reklamace, bez toho snad nemůžete internetový obchod pustit?

Asi tak..:)

• Nahlásit
4611
20.4.20 13:43
@Betty MacDonald píše: :mrgreen: :potlesk: Jéeeeeeeeeee, reklama s příběhem :mrgreen: :potlesk: :mrgreen:

Reklamy s příběhem dnes frčí. Jak v tom není senior, narození dítěte a minimálně retrívr tak nestojí za nic. :mrgreen:

• Nahlásit
19347
20.4.20 13:53
@berusa.m píše:
Reklamy s příběhem dnes frčí. Jak v tom není senior, narození dítěte a minimálně retrívr tak nestojí za nic. :mrgreen:

Jo zvířátkove reklamy jsou ty nejkrásnější :potlesk: :mrgreen:

• Nahlásit
15895
20.4.20 14:02

Sorry jako, ale to zpracování je ubohé… :roll:
Jako domácí práce na rozdávání zdarma dobré, ale toto prodávat bych se styděl…
Vydávat křivej steh šicím strojem a chuchvalce nití na lícové straně za ručně vyráběný originál je trapné a ubohé… I ti 5ti letí Číňánci šijou líp a za zlomek ceny… :roll: :roll: :roll: 8)

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat