Názory na kočárky Bebbetto pascal a Dorjan 2014

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verunka158
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 01.10.14 12:50
Názory na kočárky

Ahoj holky, prosím má některá zkušenosti s kočárky: bebetto pascal? A nebo Dorjan ale ten z roku 2014? Nevím který je lepší, ráda bych uvítala každý názor :) Děkuji

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:
PavlaHr
Kelišová 6721 příspěvků 01.10.14 13:10

@Verunka158 dorjan si obecně hodně lidí chválí, mi se u těch letošních nelíbí nacvakávání korbiček. sice je to jednoduché, lae zase se mi nezdá, že to nějak dobře drží, že je to takové vychechtlané, co jsem já zkoušela různé. sestra měla, ale už je tomu 4 roky a tam se rozpadly rychle kolečka pravda, ale to mohla být výjimka stejně jako u drahých kočárků a nebo tím, jak drkotali všude po horách. jinak já mám nakonec taky polský kočárek, takže uivdíme :) ještě sem ho netestovala.

Verunka158
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 01.10.14 13:17
@PavlaHr píše:
@Verunka158 dorjan si obecně hodně lidí chválí, mi se u těch letošních nelíbí nacvakávání korbiček. sice je to jednoduché, lae zase se mi nezdá, že to nějak dobře drží, že je to takové vychechtlané, co jsem já zkoušela různé. sestra měla, ale už je tomu 4 roky a tam se rozpadly rychle kolečka pravda, ale to mohla být výjimka stejně jako u drahých kočárků a nebo tím, jak drkotali všude po horách. jinak já mám nakonec taky polský kočárek, takže uivdíme :) ještě sem ho netestovala.

Mě se líbí jedo polský kočárek JEDO Fyn Memo 2014,ale bohužel našla sem ho strašně daleko od bydliště, a chtěla bych si ho aspon vyzkoušet. Tak právě nevím, co kterého jít.

PavlaHr
Kelišová 6721 příspěvků 01.10.14 14:09

@Verunka158 Jedo fyn ale cosi s 4 měla kámoška a tedy spokojená. chválila si ho. ale určitě bych si chtěla kočár vyzkoušet. já měla vyhlídnutý abc design a nakonec jsme zjistila, že se mi hůře ovládá, než ten co jsme vybrali. tak jsem ráda, že jsem zkusila skládání, nacvakávání atd…

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 01.10.14 14:38

@Verunka158 Dorjan jsme měli, ale 2012, byl super, spokojenost velká, ale byl šíleně velký a neskladný do auta a taky těžký. Jak je na tom s hmotností typ 2014 od 2012, to netuším :think:

Bauli
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 14:49
@Verunka158 píše:
Mě se líbí jedo polský kočárek JEDO Fyn Memo 2014,ale bohužel našla sem ho strašně daleko od bydliště, a chtěla bych si ho aspon vyzkoušet. Tak právě nevím, co kterého jít.

Já mám na prodej Jedo FYN 4DS 2012 ;) Byla sem s ním moc spokojená, kdybych te'd nepotřebovala sourozeneckej, tak si ho nechám, ale takhle mi tu zavazí :|

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >