Nebezpečná ejakulace

Anonymní
29.2.20 05:22

Nebezpečná ejakulace

Ahoj holky,
máme s manželem takový menší problémek. Pokoušíme se o dítě a on se do toho poslední dobou trochu víc opřel, dle mého názoru až za hranicí zdraví. Během styku má ejakulaci, po které ale pokračuje dál až k druhému vyvrcholení. Hele za mě sex je super, 1,5h v kuse bez přestávky. Ale on pak vypadá, že se složí. Musí se pak rychle napít vody, srdce mu buší jak před infarktem a tak půl hodiny se z toho vzpamatovává než je schopen zase normálně fungovat. Myslím, že se moc přepíná a napadlo mě jestli to nemůže být nebezpečné. Nechci pak někdy kvůli tomu volat rychlou. Máte některá podobnou zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

59
29.2.20 05:31

Tak je to fyzická aktivita, ještě k tomu náročná, tak se nedivím. Nemám zkušenost, na mě by to bylo strašně dlouho :) Neriskovala bych. Vždyť mezitím může být pauza a po chvíli třeba pokračování. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3730
29.2.20 05:58

Je to zbytečný. Druhá várka je k ničemu… Spermie se nějakou dobu tvoří a zrají takže se doporučuje sex on den.,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.20 07:23
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
máme s manželem takový menší problémek. Pokoušíme se o dítě a on se do toho poslední dobou trochu víc opřel, dle mého názoru až za hranicí zdraví. Během styku má ejakulaci, po které ale pokračuje dál až k druhému vyvrcholení. Hele za mě sex je super, 1,5h v kuse bez přestávky. Ale on pak vypadá, že se složí. Musí se pak rychle napít vody, srdce mu buší jak před infarktem a tak půl hodiny se z toho vzpamatovává než je schopen zase normálně fungovat. Myslím, že se moc přepíná a napadlo mě jestli to nemůže být nebezpečné. Nechci pak někdy kvůli tomu volat rychlou. Máte některá podobnou zkušenost?

xxx

Příspěvek upraven 29.02.20 v 08:01

• Nahlásit
  • Citovat
5826
29.2.20 07:25
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

A jak casto? No, jak tu zaznelo, je to zbytecne no. Za njlepsi je povazovan sex ob den, aby mohly spermie „dozrat“.
U nas to vyslo hned prvni mesic (pokazde, jednou ZT), sex ob den. Zas abych tu nevirila vody, bylo to zcela dobrovolne a chtene z obou stran, nic nuceneho :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2734
29.2.20 08:02

Tohle buse mit spise opacny efekt… teda po hodine bych byla vyrizena i ja a ani by me to nebavilo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
972
29.2.20 08:07

No tak když pominu, že je to zbytečné a větší šanci na těhotenství to nepomůže, tak musím i říct, že mě by to tedy fakt nebavilo :roll:
Ale jestli nemá nemocné srdce, tak zdravotně mu to ublížit nemůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10749
29.2.20 08:19

Nějak nechápu proč pokračuje na druhe kolo, které je úplně k ničemu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15675
29.2.20 08:49

To není nebezpečná ejakulace, ale zbytečná ejakulace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2927
29.2.20 09:06

Anonyme sorry, ale trošku se tady tomu mírně směju

líčíte to vtipně, jak starý je manžel?

jestli je mu přes cca 55 - 60 tak jo, to se již nesměju a  – probůh – šetřete ho :mrgreen:

jestli je mladší…tak…vlastně taky ho šetřete, chudák, ten maká :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2927
29.2.20 09:08
@Kaileee píše:
Tohle buse mit spise opacny efekt… teda po hodine bych byla vyrizena i ja a ani by me to nebavilo :mrgreen:

no, je fakt že po hodině bušení by mě to přestalo bavit taky, rači bych si pustila film a vzala popcorn… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.2.20 09:21

Tak za 1) hodinu a více by mě to už fakt nebavilo a za 2) po prvním vyvrcholení můj manžel vypadá, že uběhl maraton, neumím si představit, že by jel hned druhý kolo 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13375
29.2.20 09:39
@Leviatan píše:
Je to zbytečný. Druhá várka je k ničemu… Spermie se nějakou dobu tvoří a zrají takže se doporučuje sex on den.,

To už je několikrát vyvrácený nesmysl, ale stále opakovaný :lol:. Spermií je v zásobě pořád dost.
Zakladatelko, já bych si užívala boží sex a neřešila to. Sex má být pro radost a plození dětí jako vedlejší produkt. A neboj, manželovi podobná aktivita jen prospívá a trénuje srdce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5826
29.2.20 09:48

@Janli je to nejak podlozene, ze je to nesmysl? Celkem by me to zajimalo… :think:

Bozi sex jo? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13375
29.2.20 12:34
@Kukacka123 píše:
@Janli je to nejak podlozene, ze je to nesmysl? Celkem by me to zajimalo… :think:Bozi sex jo? :mrgreen:

Zakladatelce se to líbí, mě se to líbí taky… :mrgreen:
Probírala jsem tohle několikrát v CARu, protože manžel „upouští“ i víckrát denně. Lékaři se shodli na tom, že u muže s normálním spermiogramem to nemá vliv. Doporučují to jen těm, co jsou na tom špatně, protože by to „možná“ mohlo pomoct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama