Nechce chodit venku, jen doma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ajena16
Povídálka 46 příspěvků 1 inzerát 13.06.18 17:43
Nechce chodit venku, jen doma

Dobrý den maminky,
chtěla bych se zeptat zda mate také některá dite, které doma chodi úplně krásně. Chodi doma vlastně už pořad ma 17m. A začal pomalu chodit asi před 2 měsíci, ale jak jsme na zahradě tam max 10kroku sám. Občas něco ujde za ruku a jinak chce chovat. A když jsme třeba venku na procházce tak to nejde už vůbec (Nechci po něm, aby chodil bůh ví kolik km, ale par kroku). Pouze buď kočár nebo chování, ale neudělá ani krok :nevim: nevíte čím by to mohlo být? Ze by se stále bal? Děkuji za rady ????

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12008 příspěvků 13.06.18 17:51

Dcera mi to dělala, ale v zimě. Prostě odmítala chodit ve sněhu.

Eridana
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 13.06.18 17:59

Je možné, že se bojí - neznámý terén, navíc ne úplně rovný jako doma, jsou tam kamínky, díry a další překážky. Časem si zvykne. Moje dcera se dlouho bála listí na zemi :zed: - na podzim fakt lahůdka, přešlo ji to až na jaře.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1362 příspěvků 13.06.18 18:07

Ty jsi nenechávala lézt třeba po trávě? V zimě po sněhu? To je celkem důležité s tím dítě seznámit, než začne chodit. Potom už to pro ně není cizí a je to pro ně jednodušší. Teď bych vzala třeba deku, rozložila do trávy, a sedla si tam s ním, časem se určitě odvazi.

Heivka
Závislačka 2899 příspěvků 13.06.18 18:08

Jo syn taky odmítal chodit venku, trvalo to asi 3 měsíce než se odvážil, ale potom jsem už nepotřebovala kočár, chtěl chodit sám. U nás pak byl ještě zásek přes první zimu, to odmítal vůbec vyjít ven.

Ajena16
Povídálka 46 příspěvků 1 inzerát 13.06.18 19:35

@Adelka951 ano po trávě lezl a nechávám ho chodit i bos na trávě. A na dece také sedíme dost často. Ale i tak se mu chodit venku proste moc nechce

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Kanada o Šafářové věděla, já byla slepá! Vondráčková reaguje na prohlášení Plekance

Tomáš Plekanec (35) dnes veřejně potvrdil začínající vztah s Lucií Šafářovou... číst dále >

Martina Jiránka opustila milenka: Sex jednou týdně jí nestačil, hrál videohry

Martin Jiránek měl dostat od své krásné přítelkyně kopačky. A důvod vás... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama