Nechce chodit venku, jen doma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ajena16
Povídálka 43 příspěvků 13.06.18 17:43
Nechce chodit venku, jen doma

Dobrý den maminky,
chtěla bych se zeptat zda mate také některá dite, které doma chodi úplně krásně. Chodi doma vlastně už pořad ma 17m. A začal pomalu chodit asi před 2 měsíci, ale jak jsme na zahradě tam max 10kroku sám. Občas něco ujde za ruku a jinak chce chovat. A když jsme třeba venku na procházce tak to nejde už vůbec (Nechci po něm, aby chodil bůh ví kolik km, ale par kroku). Pouze buď kočár nebo chování, ale neudělá ani krok :nevim: nevíte čím by to mohlo být? Ze by se stále bal? Děkuji za rady ????

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 11289 příspěvků 13.06.18 17:51

Dcera mi to dělala, ale v zimě. Prostě odmítala chodit ve sněhu.

Eridana
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 13.06.18 17:59

Je možné, že se bojí - neznámý terén, navíc ne úplně rovný jako doma, jsou tam kamínky, díry a další překážky. Časem si zvykne. Moje dcera se dlouho bála listí na zemi :zed: - na podzim fakt lahůdka, přešlo ji to až na jaře.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 15 inzerátů 13.06.18 18:07

Ty jsi nenechávala lézt třeba po trávě? V zimě po sněhu? To je celkem důležité s tím dítě seznámit, než začne chodit. Potom už to pro ně není cizí a je to pro ně jednodušší. Teď bych vzala třeba deku, rozložila do trávy, a sedla si tam s ním, časem se určitě odvazi.

Heivka
Závislačka 2816 příspěvků 13.06.18 18:08

Jo syn taky odmítal chodit venku, trvalo to asi 3 měsíce než se odvážil, ale potom jsem už nepotřebovala kočár, chtěl chodit sám. U nás pak byl ještě zásek přes první zimu, to odmítal vůbec vyjít ven.

Ajena16
Povídálka 43 příspěvků 13.06.18 19:35

@Adelka951 ano po trávě lezl a nechávám ho chodit i bos na trávě. A na dece také sedíme dost často. Ale i tak se mu chodit venku proste moc nechce

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Musíme škodit, říká dle svých slov „sluníčkářka“ Bára Hrzánová

Bára Hrzánová je svéráznou postavou nejen pro svůj herecký projev, ale také... číst dále >

Sex za léky, všude kondomy, prostitutky a obtěžování. Takhle si žijí Lékaři bez hranic!

Přispíváte na chod neziskové organizace Lékaři bez hranic? Pak se budete... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyřčata přišla na svět v osmém měsíci. Rodiče si přejí soukromí a klid

Čtyřčata, která se narodila 11. června v pražské motolské nemocnici, přišla... číst dále >

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Reklama