Nedokonalé vyprázdnění

Anonymní
20.9.19 14:08

nedokonalé vyprazdnení

Ženy a maminky, mám ročního syna a poslední pulrok se mi z nervu asi rozjelo dráždivé střevo. Trápí mě spíše zácpy, nedokonalé vyprázdnění. Ráno si dojdu na wc, ale stolice je při stresu objemem poloviční, než bývala dřív. Přitom jím stále stejně, hodne ovoce, zeleniny, vody, občas čočková polévka, ořechy, cvičím. Manžel už je ze mě nanervy, hodně nám to ničí i milostný život. Nemám pak ani chuť na sex. JInak mi nic není, ale je to strašně nepříjemný pocit. Ráno piju horkou vodu s citronem, všechny babský rady mám vyzkoušené a stále mám pocit polovičního vyprázdnění. Nevíte, co s tím?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2109
20.9.19 14:18

Mě na tohle pomohlo zařadit do stravy směs mletých semínek (lněné, sezamové, slunečnicové, dýňové, lněného může být víc). Namelu je na robotovi, promíchám, dám v krabičce do mrazáku a každé večer přidám dvě lžičky směsi do salátu (může se přidat i do jogurtu apod.). Je potřeba to zapít velkou sklenicí vody, jinak to má opačný efekt. Účinek nastoupil třetí den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 14:47

Přidala bych vlákninu, psyllium nebo zkuste čekankový sirup. Obsahuje hodně vlákniny můžete si ho dát prakticky i samotný ze lžíce a chutná jako med. Já trpěla zácpou a po sirupu chodím na WC i dvakrát denně. Navíc jsem teď začala běhat a to jsem panečku na WC i 4× denně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7263
20.9.19 16:06
@Anonymní píše: Ženy a maminky, mám ročního syna a poslední pulrok se mi z nervu asi rozjelo dráždivé střevo. Trápí mě spíše zácpy, nedokonalé vyprázdnění. Ráno si dojdu na wc, ale stolice je při stresu objemem poloviční, než bývala dřív. Přitom jím stále stejně, hodne ovoce, zeleniny, vody, občas čočková polévka, ořechy, cvičím. Manžel už je ze mě nanervy, hodně nám to ničí i milostný život. Nemám pak ani chuť na sex. JInak mi nic není, ale je to strašně nepříjemný pocit. Ráno piju horkou vodu s citronem, všechny babský rady mám vyzkoušené a stále mám pocit polovičního vyprázdnění. Nevíte, co s tím?

Zaječická, večer před spaním 1,5deci a ráno měkká stolice..mám zaručeno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10952
20.9.19 16:14

Co probiotika, psylium, kefiry, svestkove stavy a vseobecne svestky..?
Chce to hodne vlakniny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
573
20.9.19 16:49

Chce se to hodit do klidu, zadny stres, se lepe rika nez dela :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2012
21.9.19 11:10

https://www.emimino.cz/…vani-365261/
Tohle je taky tvoje? Založíš téma a pak už si jen děláš dobře?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama