Negativní test a menstruace nikde

Anonymni
12.7.08 12:25

Negativní test a MS nikde

Ahoj,

snažíme se o miminko a já to už 3 dny nedostala. A to jsem měla MS pravidelně. Asi den trošku světle hnědě špiním jen tak na toaleťák. Test je negativní, ale MS stále nikde.

Stalo se vám, že jste byli i přesto těhu.
Moc si miminko přejeme.

Děkuju za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2771
14.4.11 08:18

Ahojky, já se momentálně také pokouším s přítelem o miminko. Ale u prvního syna jsem to měla stejné. MS nikde a veškeré testy negativní. Když už jsem pak měla od Dr. těhu průkazku, udělala jsem si test, chtěla jsem prostě ty dvě čárky vidět a schovat si ho a nic… prostě pořád testy negativní a to už jsem byla ve 4. měsíci. Dělala jsem si testy od počátku vynechání až do 4. měsíce - drahé, levné… a nic… takže žádné strachy a moc držím palečky, ať to vyjde :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
14.4.11 09:18

48DS, negativní TT

Ahoj,
v posledních dnech čtu pořád jen všechny možné diskuse o tom, jestli je možné mít negativní test a přesto být těhotná… Celkem jsem si dělala 4 TT, na jednom (předevčírem) se mi zdálo, že vidím ducha, ale spíš to byly vidiny, taky blbě vidím… LentilkaLeni, držím moc palce, taky jsi pro mě ukázka toho, že TT ne vždy fungují, neříkala ti Dr, čím by to mohlo být? Taky jsem četla, že falešnou negativitu může způsobit antihistamin, já beru dlouhodobě Xyzal… Ach jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
14.4.11 09:54
Anonymni píše:
Ahoj,

snažíme se o miminko a já to už 3 dny nedostala. A to jsem měla MS pravidelně. Asi den trošku světle hnědě špiním jen tak na toaleťák. Test je negativní, ale MS stále nikde.

Stalo se vám, že jste byli i přesto těhu.
Moc si miminko přejeme.

Děkuju za odpovědi

ahojky,

myslím, že se mimísek zahnizďuje - proto to hnědé špinění. :-) zkus si za pár dnů udělat testík.. držím palce ať jsou //!! :kytka: :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2771
14.4.11 11:12

I já Tobě držím palečky, aby se mimísek jen schovával, ale přesto tam byl :-) Mně tenkrát lékař řekl, že testy prostě nejsou stopro…dále to nekomentoval :-) Nyní mám druhý den zpoždění (vím, že nic moc doba) a moc si přejeme miminko. Dnes ráno jsem si dělala TT, ale byl negativní. No prostě mám asi divnou moč, nebo to neumím nebo nevím :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
18.4.11 11:53
Tak jsem dnes šla na vyvolávačku a ještě jsem si nechala nabrat krev, výsledky budu mít zítra, ale na UTZ až za 10 dní… :-( Jak Ty?
LentilkaLeni píše:
I já Tobě držím palečky, aby se mimísek jen schovával, ale přesto tam byl :-) Mně tenkrát lékař řekl, že testy prostě nejsou stopro…dále to nekomentoval :-) Nyní mám druhý den zpoždění (vím, že nic moc doba) a moc si přejeme miminko. Dnes ráno jsem si dělala TT, ale byl negativní. No prostě mám asi divnou moč, nebo to neumím nebo nevím :zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2771
18.4.11 11:57

Tak mě v sobotu ráno bohužel čekalo nepříjemné zjištění - dostavila se zpožděná MS. Sice dnes to už vypadá, že je zas téměř po…ale prostě to přišlo. Takže se budem snažit dál a uvidíme za měsíc. Nicméně držím mooocinky palečky a zítra dej vědět, jak dopadly krevní testy, ju???? :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
19.4.11 13:35

Neuvěřitelné se stalo skutkem

LentilkaLeni píše:
Tak mě v sobotu ráno bohužel čekalo nepříjemné zjištění - dostavila se zpožděná MS. Sice dnes to už vypadá, že je zas téměř po…ale prostě to přišlo. Takže se budem snažit dál a uvidíme za měsíc. Nicméně držím mooocinky palečky a zítra dej vědět, jak dopadly krevní testy, ju???? :-)

Tak dávám vědět, jak jsem slíbila… Sama tomu, nemůžu uvěřit, ale podle testu z krve JSEM těhotná, řekla mi to sestra po telefonu, absolutně nevěřila, že jsem si dělala cca 10 negativních testů (poslední včera), a jen na jednom jsem viděla miniminiminidušíka (ale jen já a bylo to spíš zbožné přání). Hodnota HCG je 104139, což odpovídá tomu 8. týdnu (včera 52DS). Hurá!!!!! :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2771
19.4.11 13:42

Tak to je supeeeer!! Moc gratuluji a tiše závidím, ale přeju. Tak se hlavně opatrujte :-) Já krvácela dva dny, včera jen hnědé špinění a dnes nic…netušíte holky, čím to může být? Na klasickou menstruaci je to moc krátké krvácení ne????
Ještě jednou moc gratuluji :-) je to výborná zpráva. já u syna před 6 lety měla všechny testy negativní. a že jich bylo… :-))))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
19.4.11 14:32
LentilkaLeni píše:
Tak mě v sobotu ráno bohužel čekalo nepříjemné zjištění - dostavila se zpožděná MS. Sice dnes to už vypadá, že je zas téměř po…ale prostě to přišlo. Takže se budem snažit dál a uvidíme za měsíc. Nicméně držím mooocinky palečky a zítra dej vědět, jak dopadly krevní testy, ju???? :-)

Moc děkuji za podporu! To, co píšeš, je na MS opravdu málo… S těmi negativními TT je to fakt divné, určitě jsem je dělala správně, skladováním to být taky nemohlo, protože to byly různé testy z různých lékáren, ale někde jsem se při svém gůglení dočetla, že falešnou negativitu může způsobovat antihistamin, a já beru celoročně antihist… Tak že by? Každopádně, příští týden jdu na ultrazvuk, tak jsem zvědavá, co mi na to řekne Dr. 8-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2771
19.4.11 14:38

Tak jak už jsem psala v dřívějším příspěvku, mně u prvního syna nevyšel žádný testík a to jich byla hromada. Různě drahé a slibující téměř stopro spolehlivost. Doktor mi na to řekl, že jsou to prostě jen testy :-))))) No ale co, hlavní je, že se zadařilo a jsi těhulka :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2258
25.4.11 14:16

Ahoj Holky,

mám skromný dotaz,mně se stálo něco podobnýho jako Vám a nevím si s tím rady. Měla jsem dostát MS 22.4 test,který jsem si dělala 21.4 mi vyšel negativní a 25.4. jsem začala hodně lehce krvácet a jen chvíli a potom to zase zmizelo i přiznaky co píšete na začátky by odpovidaly,tak nevím jsem nejsem a ani nevím co mám dělat :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
26.4.11 09:34
NikiK já bych doporučila nechat si udělat krevní test, pokud chceš mít jasno. Já jsem ho teda asi podvědomě odkládala, ale stejně myslím, že je to nejjedodušší řešení. Nemusíš ani k Dr., stačí nějaká biochemická laboratoř.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2258
26.4.11 10:05

Scala myslíš, že to bude jístější než test? Já jsem na to myslela, jenže zase mi švagrova říkala, že test jí vyšel pozitvní a aby si to ještě podtvrdila tak šla na krev a tam jí řekla, že není. Nakonec teda je v 13 týdnu,ale docelá mě rozhodila,že nevím co mám dělat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
26.4.11 10:59

Jak jsem psala, mně to z moči nevyšlo (včera jsem to zkoušela zas, a stále nic), ale z krve ano. Pak už jedině UTZ, ale ten to zachytí myslím tak až od 5., možná 6. týdne, nevím přesně.

NikiK píše:
Scala myslíš, že to bude jístější než test? Já jsem na to myslela, jenže zase mi švagrova říkala, že test jí vyšel pozitvní a aby si to ještě podtvrdila tak šla na krev a tam jí řekla, že není. Nakonec teda je v 13 týdnu,ale docelá mě rozhodila,že nevím co mám dělat :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama