Těhotenský test - jak testovat?

Anonymni
27.6.08 15:42

těhotenský test

Ahoj mám prosbičku

Zítra si chci dělat těhotenský test a je tam že mám dát do proudu moči na 5 sekund a nebo načůrat do nádobky a dát to tam na 20 sekund

Jaká varianta je lepší?????????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3492
27.6.08 15:49

no myslím, že je to úplně jedno :lol: já osobně jsem tedy nádobku nepoužívala :D přeju takový výsledek jaký si přeješ :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1064
27.6.08 15:50

myslim, ze to je jedno. akorat davani do proudu se ti muze stat, ze to bude rozstriknuty vsude a muzes myt zachod, ruce… nebo to muzes zkusit ve sprse nebo vane… ale na vysledek obecne to urcite vliv nema,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
27.6.08 16:01

ahojky, to pisou v clearblue, ze?:) Ja ho delala dneska a namocila jsem to do nadoby s vodou, je to pohodlnejsi. Mam na nem stin, tak nevim. Preju at to vyjde;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.6.08 16:35
blue_monkey píše:
ahojky, to pisou v clearblue, ze?:) Ja ho delala dneska a namocila jsem to do nadoby s vodou, je to pohodlnejsi. Mam na nem stin, tak nevim. Preju at to vyjde;)

jj přesně tam :D :D Já doufám, že tam + bude :D :D

Jak dlouho nemáš MS???

• Nahlásit
  • Citovat
4494
27.6.08 16:46

snad jsi to nenamočila do nádobky „s vodou“ :lol:
Taky bych byla spíš pro variantu s nádobkou… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
27.6.08 17:01

Anonymko, se mnou to je slozitejsi, beru HA a pres opakovane strevni problemy se asi stala „nehoda“. Takze vubec netusim, kdy by byla ovu, kdyby byla. S pritelem jsme spolu spali ale v PO 16.6., cili bych byla maximalne 11.,12. den, ale treba to bylo pozdeji. MS jsem mela jeden den hodne silnou v PO, druhy den jen chvilinku a pak uz vubec nic, ani spineni. Tak jsem radeji testovala a porad netusim, na cem jsem.
Co ty?
zkusim sem dat fotku toho dnesniho testu, lepsi se mi udelat nepovedlo, mam na mobilu spatny fotak. Vidim tam takovy slaby stinek, bylo to tam hned, ne az za nejakou dobu, ale treba to tam vidim jen ja a zbytecne tu panikarim:) (mozna ti to nepujde otevrit, nevim, nemam s obrazkama moc zkusenosti)
https://www.emimino.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
27.6.08 17:06

no s vodou ne:)) jsem nejak mimo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
27.6.08 20:54

Tak ty malinký papírový testy do nádobky … a takovej ten velkej test (co má tvar teploměru) je pěkně velkej že je pohodlné ho jen počurat.
Jinak si myslím že je to jak komu vyhovuje

• Nahlásit
  • Citovat
380
27.6.08 21:31

No ja myslim, ze je to jasny. POdle te fotky jsou tam jasne dve carky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4549
27.6.08 21:51

Taky vidím dvě a že teda můj zrak není zrovna nejlepší. :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4419
27.6.08 22:12

Ale tam má být +, že?? No já nevím, ta fotka je fakt mázlá, zkus to vyfotit líp . Ale z vlastní zkušenosti si myslím, že nádobka je lepší. Aspoň nebudeš mít počůraný ruce. Připrav si kelímek od jogurtu nebo něčeho, hlavně aby to bylo čisté, vymyté a šup ráno na to. Napiš výsledek!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
28.6.08 07:36

Packo, ano, má být +.
Holky, zkusím udělat nějaký ten levný papírkový. Ranní moč jsem si odchytla do kelímku a teď čekám, až mi otevřou lékárnu. Tak uvidíme. Jinak když se na těch papírkových ukáže cokoliv v limitu, hrozí, že je to falešně pozitivní?
Anonymko, tak co??? jsem napjatá, jak ti ten test vyšel:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.6.08 09:02

Ahoj

tak testík vyšel na 99,9% positivní :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
107
28.6.08 13:02

anonymko, gratuluju!!

ja jsem zkusila test HCG a v limitu slaboulilince pozitivni, tak zas nevim, zkusim dalsi pozdeji a v PO rano skocim do laborky na krev, at vim, na cem jsem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama