Tehotna?

Anonymni
9.6.08 08:31

Tehotna?

Dobry den,

chcela by som sa poradit, zacinam trochu panikarit.
Bojim sa ze som tehotna nie preto, ze by som nechcela alebo nemohla byt, ale teraz som dostala pilulky na krcovu zilu, ktore su nebezpecne zvlast v prvych troch mesiacoch tehotenstva. Zacala som ich brat takmer po tom co mi skoncil menzes. Teraz su to uz asi 3 tyzdne, ale celu tu dobu mam mierne nevolnosti (co by mohli byt vedlajsie ucinky piluliek) a priznaky ako bezne pred menzesom. Co mi najviac mota hlavu je, ze cely ten cas citim pnutie v prsiach, co doteraz byval vzacny prejav. Chcem si mysliet ze je to tym ze som pribrala zo 49 kil na 52, ale je to mozne?
Tiez som sa zamyslala nad tehotenskym testom, ale myslim si ze je este skoro a nechcem prilis panikarit. Vedeli by ste mi niekto poradit? Tehotna som este nebola, toto by bol prvy pokus. A moja mama vraj mala menzes dva mesiace po pocati … :-/

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9569
9.6.08 08:54

A jak se ty léky jmenují? Není to Detralex? Ten v těhotenství nevadí,normálně se těhotným předepisuje..Dost léků má psáno, že se v těhu nesmí, i když je zjištěno, že nevadí..Určitě je vhodný ale lékaře upozornit, když predepisuje lék, že je možnost, že jste těhotná, aby zvolil takový, který neškodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1064
9.6.08 11:58

ahoj,
sla bych asi k mudr na krev, jestli nemas zvysene hcg. na ULZ jeste nic nebude a test taky nemusi ic ukazat,ale zkusit ho muzes. u me byl pozitivni asi za 14 dni po oplodneni.mozna i driv. nevydrzela jsem do terminu mesicku. ale je to individualni. zkusila bych urcite toho mudr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.6.08 18:33

Je to Glyvenol.

No, ja som nepredpokladala ze by som mohla byt tehotna … chceli sme tak este rok pockat, ale pouzivame len kondom na poslednu chvilu … Takze doktorke som povedala ze tehotna nie som a moze mi predpisat co chce. Ale odkedy tie pilulky beriem tak si uz nie som nicim ista. Ono by babatko teraz tiez nebol ziaden problem a normalne by som sa tesila, ale kvoli tym liekom mam strach.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama