Nehoda a špinění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kukushka55
Kecalka 105 příspěvků 27.06.19 10:07
Nehoda a špinění

Dobrý den, chci se zeptat na divné chování mého cyklu. Je mi 26 let a 12.6 se nám s přítelem stala menší nehoda- tvrdí, že část spermatu šlo do mě. Já jsem měla menstruaci dostat cca 23.6 ale místo toho od úterý 18.6 špiním. Už je to přes týden, pořád špiním a menstruace nikde. Samo sebou jsem si dělala v pondělí 2 testy a byly negativní. Nejhorší je, že nemám ani typické příznaky toho, že bych měla MS dostat (bolest prsou, blbé nálady atď..). Dítě ještě nechci, myslíte, že mi jenom mohli zblbnout hormony, třeba v dusledku tech vysokých teplot? Máte to tak některá v létě? Já měla před pár lety problémy s MS, ale v dusledku vysokého stresu, teď nemám stres a MS mívám pravidelnou. Jiné problémy nemám a je to divný. Co by to mohlo být?

Reakce:
Kaci89
Zasloužilá kecalka 729 příspěvků 27.06.19 10:15

Proc sis nesla pro tabletku po, kdyz si byl pritel jisty, ze se udelal do tebe??

stinga
Echt Kelišová 7802 příspěvků 27.06.19 10:16

@kukushka55 je to divné, zkus znovu test

kukushka55
Kecalka 105 příspěvků 27.06.19 10:27
@Kaci89 píše:
Proc sis nesla pro tabletku po, kdyz si byl pritel jisty, ze se udelal do tebe??

Protože jsem měla už předtím 2× problémy s MS, jak jsem zmínila. Dokonce jsem jednou neměla menstruaci i 3/4 roku, tak jsem se zapřisáhla že takovéhle saj.ajty do sebe dávat nebudu, protože to taky strašně rozhazuje cyklus.

Uživatel je onlineBa-stet
Ukecaná baba ;) 2080 příspěvků 27.06.19 11:11

Myslím, že cyklus může rozhodit horko, to, že nad tím přemýlíš, nebo se to může stát i jen tak. Divné to každopádně je. Buď bych rovnou zavolala na gynekologii, nebo si zašla na krev jako samoplátce, abys vyloučila těhotenství. Pokud by test vyšel negativní, řešila bych s doktorkou cyklus.

Váš příspěvek
Reklama