Pharmatex a prasklý kondom

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 08:41
Pharmatex a prasklý kondom

Dobrý den,
beru HA ale diky prujmum a zvraceni se ucinek snizil nove platicko jsem zacala jiz zdrava a bez orujmu. 5 dni po zaceti noveho platicka jsme meli s pritelem sex. Chranili jsme se pharmatexem - globule a kondomem + plus HA ktera teda asi jeste nefunguje. Bohuzel jsme se 30 minut pred sexem umyli a trosku asi i mydlem(v pribalovem letaku je pouze psane ze se nema myt mydlem 2 hodiny po styku, a zadne vyplachy pred-vyplach neprobehl, ale mydlo asi proteklo okolo otvoru.) Shodou okolnosti jsemv nedeli 23.6. Kdy probehl sex mela nejspis ovulaci. Kondom nam praskl a vsimli jsme si az po ejakulaci. Myslite ze se mam strachovat tehotenstvim? Predsi jen chranilq jsem se 3mi vecmi nemuzou selhat vsechny. Plus jsem pred ti dostala “menzes” o 6 dni driv takze s tou ovulkou nevim. Jake jsouvase zkusenosti? Co byste mi poradili? Dekuji :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
unuděná
Echt Kelišová 8148 příspěvků 25.06.19 08:57
@Anonymní píše:
Dobrý den,
beru HA ale diky prujmum a zvraceni se ucinek snizil nove platicko jsem zacala jiz zdrava a bez orujmu. 5 dni po zaceti noveho platicka jsme meli s pritelem sex. Chranili jsme se pharmatexem - globule a kondomem + plus HA ktera teda asi jeste nefunguje. Bohuzel jsme se 30 minut pred sexem umyli a trosku asi i mydlem(v pribalovem letaku je pouze psane ze se nema myt mydlem 2 hodiny po styku, a zadne vyplachy pred-vyplach neprobehl, ale mydlo asi proteklo okolo otvoru.) Shodou okolnosti jsemv nedeli 23.6. Kdy probehl sex mela nejspis ovulaci. Kondom nam praskl a vsimli jsme si az po ejakulaci. Myslite ze se mam strachovat tehotenstvim? Predsi jen chranilq jsem se 3mi vecmi nemuzou selhat vsechny. Plus jsem pred ti dostala “menzes” o 6 dni driv takze s tou ovulkou nevim. Jake jsouvase zkusenosti? Co byste mi poradili? Dekuji :)

Jestli jsi nové plato HA začala brát první den menstruace, pak jsi plně chráněná, viz. příbalový leták.
Na Pharmatex bych se nespoléhala nikdy, ale tady, v kombinaci s HA (kondom nepočítám) bych byla dost v klidu.

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1832 příspěvků 25.06.19 08:58

Poradila bych počkat, co jiného taky.. Nikdo ti neřekne ano nebo ne :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 09:19
@unuděná píše:
Jestli jsi nové plato HA začala brát první den menstruace, pak jsi plně chráněná, viz. příbalový leták.
Na Pharmatex bych se nespoléhala nikdy, ale tady, v kombinaci s HA (kondom nepočítám) bych byla dost v klidu.

Ja HA brala od srpna. Pred 3 tydny jsem mela silny prujem a zvracela jsem. Prasky jsem podle doktora brala tak jak jsem zvykla. V pondeli jsem dostala ms o 6 dni driv a jeste dva dny jsem brala prasky. Pak jsem si zas ve stredu jako jsem byla zvykla vzala prasek z noveho platicka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 09:21
@Andrea.Tom píše:
Poradila bych počkat, co jiného taky.. Nikdo ti neřekne ano nebo ne :-)

Spis me zajimalo jestli nema nekdo stejnou a nebo podobnou zkusenost. Jsem z toho takova nesva. :D

unuděná
Echt Kelišová 8148 příspěvků 25.06.19 09:21
@Anonymní píše:
Ja HA brala od srpna. Pred 3 tydny jsem mela silny prujem a zvracela jsem. Prasky jsem podle doktora brala tak jak jsem zvykla. V pondeli jsem dostala ms o 6 dni driv a jeste dva dny jsem brala prasky. Pak jsem si zas ve stredu jako jsem byla zvykla vzala prasek z noveho platicka.

Dostala jsi MS přes antikoncepci? Jakože ještě než jsi dobrala platíčko, tak jsi začala krvácet?

Eliška2221
Povídálka 19 příspěvků 25.06.19 09:21
@unuděná píše:
Dostala jsi MS přes antikoncepci? Jakože ještě než jsi dobrala platíčko, tak jsi začala krvácet?

Ano. Doktor rikal ze to je kvuli tomu ze mam rozhazene telo.

unuděná
Echt Kelišová 8148 příspěvků 25.06.19 09:23

Aha, už to chápu. Zřejmě došlo k předčasnému krvácení vlivem poklesu hormonů po té střevní chřipce… No, teoreticky by to mělo být ok i tak, pokud jsi dodržela klasickou pauzu a pak pokračovala v braní obvyklým způsobem. Teoreticky. Prakticky je možné cokoli 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 09:28
@unuděná píše:
Aha, už to chápu. Zřejmě došlo k předčasnému krvácení vlivem poklesu hormonů po té střevní chřipce… No, teoreticky by to mělo být ok i tak, pokud jsi dodržela klasickou pauzu a pak pokračovala v braní obvyklým způsobem. Teoreticky. Prakticky je možné cokoli 8)

Pauza byla dodrzena a platicko jsem zacala normalne. Je mi to jasné. Víš/vite me spis stve, ze jsem se chranila 3mi zpusoby. Kondom praskl, pharmatex nevim jak moc dobre funguje, kdyz jsem se ja blba cca 30-60 minut pred tim osprchovala a neco asi i steklo a HA babo rad jak to ted funguje :potlesk: i tak ale dekuju!

lampicka11
Závislačka 3669 příspěvků 25.06.19 09:51

My používali jen krém… A nikdy se nestalo nic co by jsme naplánovali. Buď v klidu.

Kiminkkka
Kecalka 433 příspěvků 25.06.19 10:55

Tak já se chránila pharmatexem asi 3 roky bez jiných ochraných pomůcek (ani kondom, ani HA) a nidky z toho nic nebylo.. vždy jsem zavedla před stykem a hned po akci jsme šli do sprchy a normálně jsem se umyla i vevnitř.. Samozřejmě, že se nestalo mě neznamená, že tobě se stát nemůže, ale myslím si, že je to dost dobrá ochrana - aspoň já ji věřila :palec: A pokud jsi brala HA, tak jsi chráněna i tak ;)

Kiminkkka
Kecalka 433 příspěvků 25.06.19 10:58
@Anonymní píše:
Pauza byla dodrzena a platicko jsem zacala normalne. Je mi to jasné. Víš/vite me spis stve, ze jsem se chranila 3mi zpusoby. Kondom praskl, pharmatex nevim jak moc dobre funguje, kdyz jsem se ja blba cca 30-60 minut pred tim osprchovala a neco asi i steklo a HA babo rad jak to ted funguje :potlesk: i tak ale dekuju!

Prosím tě, trochu nechápu kdy sis ten pharmatex zavedla? Jako před tou sprchou nebo 60 minut před sexem?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 12:27
@Kiminkkka píše:
Prosím tě, trochu nechápu kdy sis ten pharmatex zavedla? Jako před tou sprchou nebo 60 minut před sexem?

Zavedla jsem si ho normalne 5-10 minut pred stykem. Ale hodinu pred tim jsem byla ve sprse kde jsem se koupala asi mydlo teklo i mezi nohy.

Kiminkkka
Kecalka 433 příspěvků 25.06.19 12:30
@Anonymní píše:
Zavedla jsem si ho normalne 5-10 minut pred stykem. Ale hodinu pred tim jsem byla ve sprse kde jsem se koupala asi mydlo teklo i mezi nohy.

No tak to bych vůbec neřešila.. já byla taky vždycky v sprše a určitě jsem neuvažovala, že bych se kvůli tomu neumyla mýdlem.. a jak říkám hned po sexu jsme šli do sprchy a taky jsem se umyla mýdlem i uvnitř ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 12:55

A bily husty az takovy hlenovity(i kremovy) vytok dva dny po sexu je normalni?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama