Nějaký divný výtok - kvasinky?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 23:01
Nějaký divný výtok

Prosím co to může být? Vytéká ze mě takový divný výtok jakoby hrudky s vodou, je toho plná vagína když si sáhnu dovnitř. Svědí to, ráno mě to vzbudilo jak to svedelo a hlavně to má pach jako nějaká dezinfekce. Koupila jsem si Jenamazol to prý v těhotenství můžu. Jsem 24 TT. Děkuji :nevim:

Reakce:
iamlenka
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 31.07.19 23:20

Kvasinky?

tumpach
Kelišová 6675 příspěvků 31.07.19 23:20

No tipla bych kvasinky, určitě bych skočila zítra k dr., kvasinky nejsou v těhu sranda

Julie 22
Kecalka 241 příspěvků 31.07.19 23:42
Poradit prosím dekuji

Ahoj holky s manželem se o mimi snažíme rok a půl a nic s toho dvakrát jsem potratila i když už máme 3 leteho kluka tak by jsme chtěli včera jsem byla na gynde a doktor mi říkal že se vajíčko uvolnilo takže vše proběhlo v pořádku doufáme že se chytil ale doktor se tvářil jako že jo takže jsem 1 dpo tak uvidíme včera jsem přišla a šla jsem si odskočit a na papíru jsem měla hlen se slabou krvi poradíte mi co to znamená děkuji??? včera jsme to radši ještě pojistili půl hodiny jsem měla nohy nahoře a pak půl hodiny jsem ležela na břiše takhle mi to poradil doktor tak uvidíme ještě mi dal ultrazvuk jak se vajíčko uvolnilo tak uvidíme jestli se chytlo všem držím palečky ať to vyjde taky :andel:

Váš příspěvek
Reklama