Nejhlučnější hračka

3840
30.4.17 09:33

Nejhlučnější hračka :-)

Vyhlašuji konkurz na nejhlučnější hračku :mrgreen: O co jde? Minulý týden u nás byli na návštěvě známí a dovezli našim dětem mimo jiné naprosto příšerně uřvané trumpetky, přes které není slyšet vlastního slova. No a my bysme je chtěli na příští návštěvě trumfnout :lol: :lol: Mají 3letou holčičku. Poradíte? :mrgreen: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

30.4.17 09:36

Nějaký větší xylofon :mrgreen:
dostala jsem jako dítě, asi třikrát jsem do něj bouchla a hned mi ho naši zabavili. Ségra ho vytáhla pro dceru a taky ho zase rychle uklízela :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34160
30.4.17 09:36
@Koty píše:
Vyhlašuji konkurz na nejhlučnější hračku :mrgreen: O co jde? Minulý týden u nás byli na návštěvě známí a dovezli našim dětem mimo jiné naprosto příšerně uřvané trumpetky, přes které není slyšet vlastního slova. No a my bysme je chtěli na příští návštěvě trumfnout :lol: :lol: Mají 3letou holčičku. Poradíte? :mrgreen: :mavam:

Bouchni krtka :palec: Rve to strasne nahlas a nema regulaci zvuku. Doporucuju :mrgreen:
Ale to he zbytecne drahy :think: Budu sledovat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21812
30.4.17 09:39
@Koty píše:
Vyhlašuji konkurz na nejhlučnější hračku :mrgreen: O co jde? Minulý týden u nás byli na návštěvě známí a dovezli našim dětem mimo jiné naprosto příšerně uřvané trumpetky, přes které není slyšet vlastního slova. No a my bysme je chtěli na příští návštěvě trumfnout :lol: :lol: Mají 3letou holčičku. Poradíte? :mrgreen: :mavam:

no, my ze srandy říkáme, že bubínky a trumpetky se dávají dětem nepřátel :lol: Ber s nadsázkou. Ještě jsou dobré hračky, které vydávají různé zvuky a písničky. Měli jsme takovou kachnu, když se zmáčkla, furt mlela nebo zpívala, děsně otravnou melodii…„ztratily“ se jí baterky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3840
30.4.17 09:44
@Baba píše:
Bouchni krtka :palec: Rve to strasne nahlas a nema regulaci zvuku. Doporucuju :mrgreen:
Ale to he zbytecne drahy :think: Budu sledovat :mrgreen:

Pošleš mi prosím odkaz? Na mě vyjíždí jen Chytni krtka 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7139
30.4.17 09:44

Máme několik hlučných hraček, nevadí mi žádná, většinou jde o nějaké figurky co zpívají písničky, brácha mi od narození holek vyhrožuje, že koupí bubínky, ale ještě nesebral odvahu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 09:46

Pitomá plastová dráha na kuličky! Grrr. Bubinek, zatloukaci dřevěné kolicky, píšťalky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3840
30.4.17 09:46
@pe-terka píše:
no, my ze srandy říkáme, že bubínky a trumpetky se dávají dětem nepřátel :lol: Ber s nadsázkou. Ještě jsou dobré hračky, které vydávají různé zvuky a písničky. Měli jsme takovou kachnu, když se zmáčkla, furt mlela nebo zpívala, děsně otravnou melodii…„ztratily“ se jí baterky :mrgreen:

No však jsme jim několikrát řekli, že nás vůůůbec nemají rádi 8) Mně napadly třeba nějaký činely, aby byla odplata adekvátní :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12037
30.4.17 09:52

Drevena rechtačka. Stoji to 50kc a kraval to dela, navic hrozne neprijemny. Nicmene ja ji teda koupila sama :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3840
30.4.17 09:54
@Šarlota4 píše:
Drevena rechtačka. Stoji to 50kc a kraval to dela, navic hrozne neprijemny. Nicmene ja ji teda koupila sama :zed:

Supeeer :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7139
30.4.17 09:54

@Šarlota4 jéé na řechtačky jsem zapoměla, měla jsem ji jako malá, mamka nadávala, musím jednu z nostalgie taky sehnat :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12037
30.4.17 09:55

Pak mame jeste rybicky co se chytaji na prut a to kolo se pod nimi toci. T hracka se ve starsim provedeni prodavala uz kdyz jsem byla mala. Zvuk hroznej, rve to jak krava jeste necistej sumivej, vysokej zvuk. Privezla to tchyne :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12037
30.4.17 09:56

@lukresia no prave. V hrackarstvi meli ruzovou, tak ji moje dvouletacka hrozne chtela. No sem blba a povolila jsem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12037
30.4.17 09:57

@lukresia jinak ji maji vsude v te drevene sekci i v ruznych barvach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12037
30.4.17 09:58
@Koty píše:
Supeeer :palec:

Uz ted ty zname lituji :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek