Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Tak Vám na mě podla nostalgie z Vánoc. Vánoce miliji už od dětsví, ale letos je budeme slavit s naší dcerkou a už se moc těším na její rozzářené oči až rozbalí to, co jsem tak poctivě vybírala a přitáhla s láskou domů
. Co vy a Vánoce? Taky si užíváte každého okamžiku, kdy je rodina pohromadě. Já jsem za ty chvíle moc šťastná, protože někteří nemají to štěstí, sejít se pod stromkem. Jaké byly Vaše nej Vánoce? Já doufám, že to budou tyhle, protože radost dítěte je pro mě nepřekonatelná
. Celý rok se za něčím honíme, starostí máme kolikrát až nad hlavu a úplně zapomínáme užívat a nasávat ty chvíle pohody a blízkosti lidí co milujeme. Zkusme, alespoň na chvíli hodit vše za hlavu a jen se těšit, třeba i s maličkostí, pro nás, pro naše děti pro všechny co nemají to štěstí.
Káždá sem přidejte, pokud budete chtít, trochu toho,,štěstí" té radosti a optimismu. Krásné nastávající Vánoce! ![]()
@LenaNell nej vánoce první se synem.. to jsem řvala jak želva a to já normálně nedělám ![]()
Mám ráda všechny Vánoce, je to takový zvláštní den, s dětmi je to jiné, takové tisíckrát lepší, mívám ráda i předvánoční čas, letos je mi smutno na duši, jsme relativně zdraví, pohromadě, přesto mě nic netěší, je mi smutno a těžko.
Těšila jsem se na Vánoce se synem, který byl roční, to bylo loni, trávili jsme je na pohotovosti..Tak letos už budu mít pod stromečkem raubíře dva, tak snad to tentokrát vyjde líp.. A nejlepší Vánoce? Každé, kdy jsme zdraví, spolu a máme se rádi.
Omlouvám se za anonym, ale musím vám vyprávět dnešní příhodu moji kolegyně…děti ve škole (10-11 let)ji pozvaly na besidku.na závěr přišlo rozdávání dárků. a všechny děti se sesypaly kolem jednoho chlapečka a dávaly mu dárky. ten rozbaloval, batoh do školy, svetr, dres a vše možné. kolegyně samozřejmě nechápala, co se děje, a děti ji to vysvětlily. prý ten spolužák má asi sedm sourozenců a maminka se rozhodla, že letos zruší vánoce, protože nejsou penize.no a jeho spolužáci se sami od sebe rozhodli, že to vynahradi, složili se a nakoupili mu spoustu dárků. obě učitelky samozřejmě slzy v očích…
Nezapomenutelné Vánoce byly ty před 5lety, 23.12. se mi narodilo první mimčo, takže byly strávené v porodnici. Takže byly takové zvláštní - radost z miminka a zároveň smutek, že jsem tam sama. Ale ty další roky už byly jen a jen lepší, vidět ty rozzářené dětské oči je to nejkrásnější ![]()
Kromě prvních Vánoc se synem, strávených poprvé jako rodina, se strašně těším na ty letošní. Syn je už ve věku, kdy to bude mít to správné kouzlo a navíc to budou první Vánoce druhého syna ![]()
Dnes jsem se nemohla vynadívat, jak byl syn šťastný, když jsem na stromeček dala světýlka ![]()
No, píšu z mobilu, já debil..no nic, tak snad to nebude číst nikdo známý…:-D
Vánoce nemusím a zvlášť v posledních letech se z toho stávají komerční svátky jako všechny svátky
. Dívat se v obchoďácích na vánoční výzdobu už od října mě ty donedávna krásné svátky spíš znechucuje
My jsme doma na sebe hodní pořád, dárečky si také dáváme i během roku, takže my máme Vánoce celý rok
. Děti máme jedno velké a jedno úplně malinké, takže ten štědrý den si užívá hlavně můj muž, který dětství neměl úplně nejrůžovější, takže si stromečku, dárečků, cukroví užívá až teď poslední roky s námi
Ale co se týče mě, vánoce bych zrušila
![]()
@Hadí ocásek Ale vždyť to není nic proti ničemu, je to krásné!
Každé vánoce s našimi dětmi, ale loni o to hezčí, že pod stromečkem ležela naše třetí dvoutýdenní dcerka. Letos už nám tu bude běhat pěkná rošťanda.
@Hadí ocásek píše:
Omlouvám se za anonym, ale musím vám vyprávět dnešní příhodu moji kolegyně…děti ve škole (10-11 let)ji pozvaly na besidku.na závěr přišlo rozdávání dárků. a všechny děti se sesypaly kolem jednoho chlapečka a dávaly mu dárky. ten rozbaloval, batoh do školy, svetr, dres a vše možné. kolegyně samozřejmě nechápala, co se děje, a děti ji to vysvětlily. prý ten spolužák má asi sedm sourozenců a maminka se rozhodla, že letos zruší vánoce, protože nejsou penize.no a jeho spolužáci se sami od sebe rozhodli, že to vynahradi, složili se a nakoupili mu spoustu dárků. obě učitelky samozřejmě slzy v očích…
to je moc hezké ![]()
Jak už tu bylo psané, mě čekají letos první vánoce se synkem a manželem:-)
Vloni jsem rodila z 26.na 27.12., takže sem si ty svátky tak nějak neužila jak se patří, ale letos se nemůžu dočkat, až bude malej trhat balící papír
A taky se hrooozně těším jak bude koukat, až 24.slezem do přízemí a bude tu nazdobenej stromek
su šíleně nedočkavá na to všechno!! Ale krásný vánoce jsou asi každý rok, mám je ráda čím dál víc, stačí mi výzdoba v obchodech a už su na měkko ![]()