Německé CK - znáte, létáte s nimi?

13496
22.8.10 14:30

Německé CK-znáte,létáte s nimi?

Ahoj
zajima me,zda nektere z vas letaji na dovolenou s nemeck.nebo rakousk.CK a jake mate zkusenosti?
Problem s nemeckym ci anglickym jazykem nemam.
Jde mi o to,ze cena je tedy lepsi nez u nas a myslim,ze i servis,ubytko atd je lepsi.
Dam priklad-v kvetnu jsem byla v Tunisku,Cesi pokoje az na konci chodeb od vytahu cca 3-4minuty(nekde i schody-s kocarem des),Nemci hned u vytahu,bliz,lepsi mista v jidelne atd.
Ted jsem si cetla nejake recenze k hotelum v Turecku a hodne tam Cesi pisou,ze Nemci jsou velmi uprednostnovani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8273
22.8.10 14:53

Známého dcera létá s německými ck-právě z toho důvodu,že mají lepší místa.Často se směje,že okolo jejich hotelu na pláži chodí čeští turisté ze zadních řad hotelů,přitom cenově platili víc.
Ale mimulý rok chtěl letět známý z Německa-ale prý nic moc výber,ani cenově žádný zázrak.Takže zvolili českou ck.
Asi hodně záleží na konkrétní nabídce-co se ceny týče.Kvalita ubytka bych řekla že s německou ck budou stopro lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.8.10 17:56

jo dle doporučení kamarádky na www.nacesty.cz a několik mých přátel a známých využilo a naprosto spokojeni :mrgreen: jak s cenou tak s delegátem a přístupem apod. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53616
22.8.10 18:45

Tak já sama osobně ne,ale moje sestra je ted na mallorce…
cena o dost nižší
ale na místě jim zdělili,že hotel,co měli vybraný je obsazený…
jsou v jiném a prý v ještě lepším a blíž k moři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9879
22.8.10 20:08

My ano . S Českými už nelítáme asi 3 roky . Jezdíme každý rok s Cookem z Dráždan. Je to strašný rozdíl v chování , úrovně ubytování i v ceně. Byli jsme v Řecku a měli nádherný pokoj s výhledem na moře , obrovskou ovocnou mísu na pokoji a ještě chlazené šampanské v eis kýblu.Ostatní češi co jeli s Eximem nebo jinýma cestovkama děs . Bydleli na periferii , pokoje měli s výhledem na zázemí kuchzně atd. Strašně nadávali a po návratu chtěli vrátit peníze . Ani nevím jak to dopadlo.Já se ani nedivim. Říkali že platili 100000 a my jen 60000 byla to last minute . Hodně mě zarazil ten přístup. Prostě to berou tak ty jsi od Cooka máš luxus a ty jsi z nějaké ubohé české cestovky tak se spokojíš s čímkoli. Není to fér ale je to tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.8.10 20:58
pandora píše:
My ano . S Českými už nelítáme asi 3 roky . Jezdíme každý rok s Cookem z Dráždan. Je to strašný rozdíl v chování , úrovně ubytování i v ceně. Byli jsme v Řecku a měli nádherný pokoj s výhledem na moře , obrovskou ovocnou mísu na pokoji a ještě chlazené šampanské v eis kýblu.Ostatní češi co jeli s Eximem nebo jinýma cestovkama děs . Bydleli na periferii , pokoje měli s výhledem na zázemí kuchzně atd. Strašně nadávali a po návratu chtěli vrátit peníze . Ani nevím jak to dopadlo.Já se ani nedivim. Říkali že platili 100000 a my jen 60000 byla to last minute . Hodně mě zarazil ten přístup. Prostě to berou tak ty jsi od Cooka máš luxus a ty jsi z nějaké ubohé české cestovky tak se spokojíš s čímkoli. Není to fér ale je to tak.

Do Řecka last minute a 60 tisíc??? 8-o nějaké drahé ne?? kolik vás tam bylo a na jak dlouho? 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2621
22.8.10 21:00

My taky létáme už několik let s německýma CK a přesně - daleko lepší služby za daleko nižší ceny.
Samozřejmě se musí hledat! Momentálně manžel už asi dva měsíce visí na netu a hledá pro nás Turecko na září. Máme zkušenosti s TUI, 1 2 Fly, Schauinsland a vždy dokonalý servis.
Ikdyby byly ceny na stejné úrovni, vyplatí se Němci, protože dostaneš za svoje peníze maximum. Např. před lety jsme byli v Egyptě - dovolená nás vyšla na ranec a delegátka se za 14 dní objevila 2× 8-o , absolutně nic nezařídila a ještě dávala najevo, že ji obtěžujeme. První, co nám oznámila, že je sice na mobilu, ale věčně mimo signál, takže je zbytečný jí volat 8-o . O rok později už jsme letěli s německou CK a tam byl delegát 2× denně 2 hodiny, ochotný a schopný zařídit cokoliv. Na letiště pro nás přijelo extra auto, ptž do našeho hotelu jsme jeli jediný, s Čechama jsme se kodrcali asi dvě hodiny se všema busem a tak bych mohla pokračovat do alelůja…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
22.8.10 21:25

Hamo az neco manzel najde tak mi dej vedet,takze hledam Turecko na zari.

Last minute za 60tisic???hmmmmm jejda nejake drahe ne??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2621
22.8.10 21:31

Jasan :wink: , pár tipů máme, ale čekáme, až spadnou ceny!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2621
22.8.10 21:36

Ještě si dej pozor - některé německé cestovky počítají za dítě plnou cenu. Může ti tedy vyskočit drahá dovča a u jiný cestovky může být o pár set euro levnější, ptž počítají za dítě jenom paušál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.8.10 21:38

a není lepší jet bez CK? sestra byla letos v řecku a vyšlo je to na 50 tis pro 4 lidi vč. letenek, jídla a kapesného. a to tam rozhodně nesockovali. na co CK, když delegátka není potřeba? výlety je jednodušší si zařídit sám a vyjde to mnohem levněji :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
22.8.10 21:43

My byli letos pres www.airstop.cz v Dominikánské republice, naprostá spokojenost, cenově asi o polovinu lepší než přes naše cestovky. Nemůžeme si na nic stěžovat. Cestovka je německá, ale zprostředkovatel airstop je český, takže vše se vyřizovalo přes mail a pak vouchery v Praze na pobočce (nebo zasílají vouchery poštou). Do dražších destinací se určitě vyplatí nejezdit s českými cestovkami, mají to nehorázně předražené, navíc v poměru německé:české platy ani radši nemluvě!! Airstop má i dovolené po Evropě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
22.8.10 21:50

Jj ja prave hledam na airstop nebo nacesty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.8.10 21:58

Zrovna jsem chtela napsat, ze jsme byli s Airstop i Nacesty :wink: a oboje super, takze muzu jen doporucit..
Nejradsi bych taky litala jen s nemeckyma, blbe je, ze treba do Mnichova je to autem docela daleko a deti docela male na cestu 4h autem a pak jeste letadlo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
22.8.10 22:05

NO my take odletove letiste mame omezene,jsme z Ostravy,takze na vyber je tak akorat Viden a Drazdany,zbytek je dost daleko :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama